Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Борги за енергоносії не зменшуються. Навпаки — зростають

Time Додано: п'ятниця, 29 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вперше цього року провела своє засідання комісія з розрахунків за спожиті енергоносії. Результати попереднього місяця, що його пережили комунальники, виявилися для них не надто задовільними. За газ найбільше заборгували міська лазня та водоканал, говорить заступник начальника Бердичівського управління експлуатаціїї газового господарства Микола Ставнійчук. З іншими комунальними підприємствами, а також з населенням ситуація знаходиться під контролем.

Борги за енергоносії не зменшуються. Навпаки — зростають

Микола Ставнійчук, заст. начальника Бердичівського управління експлуатації газового господарства: «Всі комунально-побутові підприємства розрахувалися вчасно. Є проблеми лише з державним бюджетом. Військовий комісаріат заборгував 10, 198 тис. грн., Виправна колонія №70 — 172, 184 тис. грн., КЕЧ — 595, 413 тис. грн. Але нам дали команду, поки що їх не відключати.»

Якщо із управлінням газового господарства населення розрахувалося на 120%, то з водоканалом — на 102. Не дивлячись на це, фінансове положення підприємства не покращилось, борги лишилися ті ж самі.

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «За січень місяць ми спожили 151,6 тис. Попередня оплата становила 25,9 тис. 113,5 — пільги та субсидії. Коштами ми проплатили 12,2 тис. грн.»

Заступник міського голови Володимир Пономарчук зобов’язав керівництво водоканалу терміново розрахуватися хоча б із найбільшими боргами. На його думку, керівники усіх комунальних підприємств мають проводити більш активну роботу серед мешканців міста. Працівники тепломережі стверджують: саме так вони і роблять. За останній місяць ними складено 649 адміністративних протоколів на суму майже у два мільйони гривень. Борг бердичівлян за тепло складає близько п’яти мільйонів. Якщо подібна робота проводитиметься і надалі, прогнозують у “Теплоенерго”, то фінансове становище підприємства поліпшиться.

Щільно працювати із населенням намагаються і у Бердичівському РЕМ. Якщо не розрахуються з боргами, попереджає заступник директора електромережі Ірена Гурутіна, відключатимуть електроенергію. З комунальних підприємств за світло заборгував 3 МКВЖРЕП. Керівники останнього пообіцяли проплатити усе вже найближчим часом.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Ірина Тарковська нагадала про існування інституту пільг та субсидій. Їхнє оформлення значно зменшить суму боргів.

Ірина Тарковська, начальник управління праці та соціального захисту населення: «Може, у вас будуть люди, яким потрібно допомогти, то направляйте їх до нас. Ми вивчатимемо ці сім’ї. На сьогодні субсидії вже оформили 13 сімей. А це на 25 тисяч із місцевого бюджету.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0