Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Борги за енергоносії не зменшуються. Навпаки — зростають

Time Додано: п'ятниця, 29 січ. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Вперше цього року провела своє засідання комісія з розрахунків за спожиті енергоносії. Результати попереднього місяця, що його пережили комунальники, виявилися для них не надто задовільними. За газ найбільше заборгували міська лазня та водоканал, говорить заступник начальника Бердичівського управління експлуатаціїї газового господарства Микола Ставнійчук. З іншими комунальними підприємствами, а також з населенням ситуація знаходиться під контролем.

Борги за енергоносії не зменшуються. Навпаки — зростають

Микола Ставнійчук, заст. начальника Бердичівського управління експлуатації газового господарства: «Всі комунально-побутові підприємства розрахувалися вчасно. Є проблеми лише з державним бюджетом. Військовий комісаріат заборгував 10, 198 тис. грн., Виправна колонія №70 — 172, 184 тис. грн., КЕЧ — 595, 413 тис. грн. Але нам дали команду, поки що їх не відключати.»

Якщо із управлінням газового господарства населення розрахувалося на 120%, то з водоканалом — на 102. Не дивлячись на це, фінансове положення підприємства не покращилось, борги лишилися ті ж самі.

Анатолій Провозен, головний інженер КП “Бердичівводоканал”: «За січень місяць ми спожили 151,6 тис. Попередня оплата становила 25,9 тис. 113,5 — пільги та субсидії. Коштами ми проплатили 12,2 тис. грн.»

Заступник міського голови Володимир Пономарчук зобов’язав керівництво водоканалу терміново розрахуватися хоча б із найбільшими боргами. На його думку, керівники усіх комунальних підприємств мають проводити більш активну роботу серед мешканців міста. Працівники тепломережі стверджують: саме так вони і роблять. За останній місяць ними складено 649 адміністративних протоколів на суму майже у два мільйони гривень. Борг бердичівлян за тепло складає близько п’яти мільйонів. Якщо подібна робота проводитиметься і надалі, прогнозують у “Теплоенерго”, то фінансове становище підприємства поліпшиться.

Щільно працювати із населенням намагаються і у Бердичівському РЕМ. Якщо не розрахуються з боргами, попереджає заступник директора електромережі Ірена Гурутіна, відключатимуть електроенергію. З комунальних підприємств за світло заборгував 3 МКВЖРЕП. Керівники останнього пообіцяли проплатити усе вже найближчим часом.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Ірина Тарковська нагадала про існування інституту пільг та субсидій. Їхнє оформлення значно зменшить суму боргів.

Ірина Тарковська, начальник управління праці та соціального захисту населення: «Може, у вас будуть люди, яким потрібно допомогти, то направляйте їх до нас. Ми вивчатимемо ці сім’ї. На сьогодні субсидії вже оформили 13 сімей. А це на 25 тисяч із місцевого бюджету.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0