Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників

Time Додано: четвер, 02 лист. 2017, 15:46 ( 8 міс. назад )

Понад 20 протоколів цієї середи розглянули на засіданні адмінкомісії. Значна частина усіх – стосується нерозрахунків за комунальні послуги. Адмінкомісія, хоч і обкладає штрафами за певні «беззаконня», не виконує функцію покарання, а насамперед має за мету роз’яснити потенційним «штрафникам», як бути у тій чи іншій життєвій ситуації. Тому й кожен випадок адміністративного порушення розглядається індивідуально. У цієї літньої жінки, наприклад, заборгованість за послуги, які надає тепломережа, - понад 8 тис. грн. Борги тягнуться ще з 2010 року. Раніше хоч була субсидія, а тепер, через борг, її не обрахували.

Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників

Щоб отримати можливість оформити субсидію, пояснюють жінці, потрібно реструктуризувати борги (у цьому випадку – не на один рік!). Для початку слід укласти договір із організацією-надавачем послуг і надалі сплачувати всі поточні платежі та ще й частинку боргу. У противному випадку – справу можуть передати до суду.

Субсидія припинилась – борги зростають ще стрімкіше. Протоколів за несплату ЖК послуг складено чимало, є й злісні неплатники, та справ у суді надто мало. Цим самим дається «шанс» на списання боргу, а, значить, здійснюється свідоме нанесення збитку комунальному підприємству, звертає увагу керівників організацій і ЖЕКів заступник міського голови.

Представники комунальних підприємств озвучили загальні суми боргів населення: понад 10 млн. бердичівляни заборгували за тепло, більше 3 млн. – нерозрахунки за воду... В той час, як місячний фонд заробітної плати, що працівників водоканалу, що тепломережі, становить близько 1 млн. грн.

За тиждень минає строк доручення: працівникам комунальних підприємств (бухгалтерам, юристам, керівникам) у місячний термін повідомити кожного «боржника», проінформувати і вказати на варіанти виходу із боргової ями. Тож уже незабаром на розширеному засіданні виконкому керівники підприємств-надавачі послуг будуть звітувати, серед іншого, й про роботу із неплатниками.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0