Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників

Time Додано: четвер, 02 лист. 2017, 15:46 ( 11 міс. назад )

Понад 20 протоколів цієї середи розглянули на засіданні адмінкомісії. Значна частина усіх – стосується нерозрахунків за комунальні послуги. Адмінкомісія, хоч і обкладає штрафами за певні «беззаконня», не виконує функцію покарання, а насамперед має за мету роз’яснити потенційним «штрафникам», як бути у тій чи іншій життєвій ситуації. Тому й кожен випадок адміністративного порушення розглядається індивідуально. У цієї літньої жінки, наприклад, заборгованість за послуги, які надає тепломережа, - понад 8 тис. грн. Борги тягнуться ще з 2010 року. Раніше хоч була субсидія, а тепер, через борг, її не обрахували.

Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників Борг населення за ЖК послуги у рази перевищує місячний фонд зарплати комунальників

Щоб отримати можливість оформити субсидію, пояснюють жінці, потрібно реструктуризувати борги (у цьому випадку – не на один рік!). Для початку слід укласти договір із організацією-надавачем послуг і надалі сплачувати всі поточні платежі та ще й частинку боргу. У противному випадку – справу можуть передати до суду.

Субсидія припинилась – борги зростають ще стрімкіше. Протоколів за несплату ЖК послуг складено чимало, є й злісні неплатники, та справ у суді надто мало. Цим самим дається «шанс» на списання боргу, а, значить, здійснюється свідоме нанесення збитку комунальному підприємству, звертає увагу керівників організацій і ЖЕКів заступник міського голови.

Представники комунальних підприємств озвучили загальні суми боргів населення: понад 10 млн. бердичівляни заборгували за тепло, більше 3 млн. – нерозрахунки за воду... В той час, як місячний фонд заробітної плати, що працівників водоканалу, що тепломережі, становить близько 1 млн. грн.

За тиждень минає строк доручення: працівникам комунальних підприємств (бухгалтерам, юристам, керівникам) у місячний термін повідомити кожного «боржника», проінформувати і вказати на варіанти виходу із боргової ями. Тож уже незабаром на розширеному засіданні виконкому керівники підприємств-надавачі послуг будуть звітувати, серед іншого, й про роботу із неплатниками.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0