Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Бокс восьмируких» у Бердичеві! Місто приймало Відкритий чемпіонат Житомирщини з Муей-Тай.

Time Додано: середа, 22 трав. 2019, 16:02 ( 4 міс. назад )

Цей вид бойового мистецтва – родом із далекого Таїланду, і назва йому «Муей-Тай», або таїландський (тайський) бокс. Днями Бердичів та місцевий спортивний клуб «Крос» приймали Відкритий чемпіонат області з цього популярного виду бойового мистецтва. За головні призи змагань билися близько 100 боксерів, котрі представляли бойові школи Житомира, Вінниці, Немирова, Брусилова, Білої Церкви, Вишневого. Щодо Бердичева, то у ролі організаторів, господарів та учасників першості – обласна федерація Муей-Тай та військово-патріотичний спортивний клуб «Козак». Окрім того, місто представляли й вихованці СК «Бойова рукавичка».

«Бокс восьмируких» у Бердичеві! Місто приймало Відкритий чемпіонат Житомирщини з Муей-Тай.

«Бокс восьмируких» – так іще іноді називають тайський бокс. Якщо у класичному боксі «контактних точок» дві, а у кікбоксингу, припустимо, 4, то у Муей-Тай – цілих 8. Удари у ньому завдають не лише руками, а й гомілками ніг, колінами та ліктями. Більше, до речі, ціняться удари ногами, так само вітаються робота у клінчі та борцівські скрутки.

Думається, у світі (і Україна та Бердичів – не виключення) звикли до того, що дівчата та жінки у бойових мистецтвах виглядають не менш органічно, аніж юнаки та чоловіки. Здається, ось так одразу і не визначиш, хто б’ється на ринзі – сильна половина чи слабка, настільки все по-справжньому і безкомпромісно. І лише коли лунає фінальний гонг, знімаються шоломи, і по плечах розлітається довге волосся, до захвату додається подив. У бердичівському «Козакові» займається чимало таких «залізних» красунь.

Зі слів Олега Глінського, чемпіонат у Бердичеві зібрав як боксерів-початківців (деякі взагалі вперше виходили на великий ринг), так і учасників світових першостей. Пари намагалися формувати відповідно: аби приблизно одного рівня, аби менше травм, більше досвіду, ну і, щоби видовищно та незабутньо для себе і для глядачів. Свою порцію задоволення від побаченого отримав і сам президент обласної федерації.

За результатами чемпіонату, ІІІ командне місце, вибороли житомиряни з клуба «Вікторія» (п’ять І-х місць), другими стали представники СК «Спарта» (Біла Церква) (дев’ять І-х місць). Найбільше ж золотих медалей (17) вибили до своєї скарбниці бердичівські «Козаки». Окрім того, бердичівляни стали володарями і двох із семи номінацій «Найкращий боєць»: у віковій категорії 8-9 років таким було визнано Олександра Харахондю (клуб «Козак»), у категорії 12-13 років – Іллю Яніна з «Бойової рукавички».

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0