Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

#Бойкот_ціні_на_пальне, перекривши житомирську трасу, оголосили у Бердичеві

Time Додано: понеділок, 15 жовт. 2018, 15:38 ( близько 1 місяця назад )

До всеукраїнської акції протесту проти існуючих цін на пальне доєдналися у Бердичеві: після короткого зібрання протестуючі перемістилися до с. Осикове, де приступили до дії – перекрили трасу Бердичів-Житомир. У руках учасників акції – аркуші паперу з хештегом #Бойкот_ціні_на_пальне, на вустах – обурення драконівськими, на їхню думку, цінами на автозаправках. Заправити авто з кожним днем стає все дорожче, констатують люди, здорового обґрунтування цьому немає, столичні можновладці, схоже, просто знущаються над народом.

#Бойкот_ціні_на_пальне, перекривши житомирську трасу, оголосили у Бердичеві

І хоча тема цін на заправках – у топі, помітно, що хвилює протестуючих не лише пальне. Точніше, ціни на нього розглядаються у контексті тієї відправної точки, що дасть старт повальному подорожчанню на все і вся. І це, звертають увагу учасники, напередодні зими…

У принципі, вони їх розуміють, адже самі – колесах, але перекривати трасу – то не метод, у свою чергу нарікають ті, хто потрапив у довжелезний затор. У Києві, мовляв, треба перекривати, або біля автозаправок – не звичайні ж бо водії ціни встановлюють. У відповідь протестуючі пропонують не радити, а приєднуватися до них. Приєднуватися, судячи зі всього, не хочеться – справи. На якісь хвилини проїзд звільняють – аби пропустити автобуси з нацгвардійцями. Проїжджаючи, ті з вікна показують протестувальникам, мовляв, ми з вами.

Через якийсь час до учасників бойкоту звертається поліція з проханням влаштувати невеличку паузу, аби хоч трохи розвантажити трасу. Хтось – «за», хтось закликає не припиняти перекриття, але, зрештою, дають змогу затору розсмоктатися. Починається рух… Чимало проїжджаючих тиснуть на клаксони – символ того, що ціни на пальне й справді захмарні, а дії тих, хто з цим відкрито не згоден, правильні.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0