Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бояться покалічитися мешканці м'ясокомбінату. Кілька днів у під'їздах їхніх будинків немає освітлення

Time Додано: п'ятниця, 27 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

«Житлосервіс 5» папірцем на дверях попередив: люди перевищили ліміт споживання майже в два рази, через це мусять сидіти в темноті. Але ж день став довшим — обурюються мешканці і лампочки вони вкручують малопотужні. А якщо хтось ногу зламає, хто відповідатиме?

Бояться покалічитися мешканці м'ясокомбінату. Кілька днів у під'їздах їхніх будинків немає освітлення

Галина Гончарук, мешканка району м'ясокомбінату: «У нас у під'їзді люди всі старі, всі не можуть ходити. А вже другий день темно. Люди платять усі, є там одна лише з боргами. Але чому усі інші мусять страждати?»

Темні під'їзди застали мешканців кількох багатоповерхівок. У «Житлосервісі» пояснюють: із жовтня там різко виросло споживання електроенергії для освітлення місць загального користування. Чому потужність виросла житловики не розуміють. За роз'ясненням звернулися до «Житомиробленерго».

Станіслав Нанівський, директор ПП «Житлосервіс-5»: «У будинках без лічильників потужність виросла. Купити лічильників у нас немає грошей. Дорого».

Вочевидь, енергію крадуть. Але піймати злодіїв, каже директор, не можуть — людей немає. Мало того, частина мешканців і за обліковану електроенергію не платить. А страждають усі.

Станіслав Нанівський, директор ПП «Житлосервіс-5» «Якщо по тарифу мешканці при стовідсоткові проплаті повинні сплачувати 7,5 тис грн. З них утримується 2 електрики, закупляються необхідні матеріали. Із листопада за активну електроенергію ми заплатили 8 тисяч гривень, надходження при цьому становили 85-90 %. Для підприємства це накладно».

За схемою «який будинок не платить — в тому усім не світить» Житлосервіс працюватиме і далі. Більше того, комунальне підприємство обіцяє взагалі відмовитися від обслуговування будинків із великою кількістю боржників. Як от Раскової, 45. Там, бідкається директор, люди перестали платити після виконаного ремонту.

Сатніслав Нанівський, директор ПП «Житлосервіс-5» «У суд подали кількох споживачів. Але кожного разу треба взяти 80 грн на мито та інформування. Цей тягар знову ляже на плечі платників. А чи заплатять потім боржники».

У шостому ДЖВРЕПІ була та сама ситуація — будинки без лічильників стали споживати більше електроенергії. Але проблему тут вирішили по-іншому: встановили потужні діоди. Тепер у тих, хто відбирає енергію горітимуть побутові прилади.

Галина Ханіна, головний інженер ДЖВРЕП № 6: «Ми економимо на інших будинках. Ставимо діоди в електрощитових на освітлення, щоб зекономити, і переводимо на меншу потужність споживання. У будинках, без лічильників, ставимо їх. Найдешевший — 600 грн».

Після кількаденної перерви у під'їздах будинків на м'ясокомбінаті світло з'явилося знову. Та чи надовго — бідкаються мешканці?

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0