Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Богатирі Бердичева й Житомира вправлялися у “російському жимові”

Time Додано: неділя, 06 бер. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Колись ось таким чином у перервах на змаганнях з пауерліфтингу могли розважитися глядачі. Завдання любителям потягати залізяки ставилося просте: ось вам певна вага, припустимо, 20 кг. і вперед — хто більше вижме. Із часом забава перетворилася на самостійні змагання, що отримали назву “російський жим”. Чемпіонат із “російського жиму” відбувся у Бердичеві — у спортивному клубі “Рось”. Вижимали 50 кг. Переможця визначали за спеціальною системою: 50 кг. множилися на кількість вижатих разів і все це ділилося на вагу спортсмена. Найбільший коефіцієнт — найвище місце у чемпіонаті. Участь у змаганнях взяли відвідувачі чотирьох клубів: бердичівських “Росі”, “Гармонії”, “Євроспорту” та житомирського клубу “Фортуна”. Переможцем в абсолютному заліку став бердичівлянин Віктор Черниш: пів-центнера юнак вижав 44 рази. Найвищі коефіцієнти показало тріо у складі наших земляків Олексія Бекарського, Дениса Мазура і Анатолія Ковальчука, які посіли, відповідно, І, ІІ та ІІІ місця.

Богатирі Бердичева й Житомира вправлялися у “російському жимові”

Олексій Бекарський, переможець змагань з “російського жиму”: “ Подібні змагання ми проводимо уже не вперше. Цей вид спорту мені подобається, в майбутньому хочу досягати ще кращих результатів. Цього бажаю і собі, і своїм суперникам. Тим, хто ще не пробував займатися цим видом спорту – раджу спробувати. Приходьте до клубу «Рось»: тут хлопці займаються, їздять на змагання. Це не може не впливати на фізичну підготовку.”

Денис Мазур, призер змагань з “російського жиму”: “ Занимаюсь где-то с 14 лет. Тяжелая атлетика мне нравится. Для меня эти соревнования были в некоторой степени промежуточные: я готовлюсь к выступлению на Кубке Киева. Там будет троеборье: жим, тяга и приседание. Соревнование будет более, чем серьезное, но будем тренироваться.”

Нагороджували призерів та переможців керівник міського центру “Спорт для всіх” Олександр Полгороднік, тренери клубів “Рось” і “Гармонія” Ірина Данилюк та Людмила Гвіздун, а також президент Житомирської обласної федерації пауерліфтингу Андрій Балєнков.

Андрій Балєнков, президент Житомирської обласної федерації пауерліфтингу: “ По сравнению с прошлым годом уровень спортсменов значительно вырос. Это видно по показателям коэффициентов. Соревнования прошли на должном уровне, судейство – лояльное,объективное. Хочется пожелать всем ребятам заниматься дальше, развиваться, совершенствоваться и не стоять на месте. А мы, тренеры, в свою очередь, им в этом поможем.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0