Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Близько семисот майбутніх спеціалістів Бердичівського медичного коледжу зустріли свято першого дзвоника

Time Додано: середа, 02 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Урочисто відзначили свято першого дзвоника студенти і викладачі Бердичівського медичного коледжу. Велика зала Міського палацу культури з’єднала кількасот людей в один великий і дружній колектив. Директор закладу Володимир Клименюк першим привітав студентів зі святом. Обрана ними професія гуманна і відповідальна, наголосив він, кожна хвилина і секунда у ній вирішує долю людини. Володимир Клименюк, директор Бердичівського медичного коледжу: «Любіть свою Україну, нашу землю.

Близько семисот майбутніх спеціалістів Бердичівського медичного коледжу зустріли свято першого дзвоника

Пам’ятайте, що ви у одвічному боргу перед батьками, шануйте їх і бережіть. Міцного вам здоров’я і витримки на цей навчальний рік.»

Вітальні промови супроводжувалися нагородженнями студентів старших курсів почесними грамотами за активну діяльність та участь у різного роду заходах, у тому числі у волонтерському русі. Як зазначила заступник директора з навчальної роботи Антоніна Яремчук, студенти медичного коледжу є одними з найкращих не лише у Житомирській області, а й поза її межами.

Антоніна Яремчук, заст. директора Бердичівського медичного коледжу з навчальної роботи: «Наші студенти є учасниками багатьох свят, переможцями пісенних конкурсів, переможцями обласних олімпіад з клінічних хвороб. Також у Всеукраїнському конкурсі “Крок М” входять у десятку кращих учасників.»

Коледж має хорошу базу не лише для організації дозвілля студентів, підкреслює Антоніна Яремчук, а й для їхнього навчання. У майбутньому у закладі планується відкриття факультету, що випускатиме фахівців із косметики: набір абітурієнтів збільшиться мало не вдвічі, прогнозує заступник директора. Наразі у коледжі налічується близько семисот майбутніх спеціалістів. Для одних 1-е вересня свято смутку, для інших — радості. Радіють вчорашні абітурієнти: у цей день вони стали справжніми студентами. Сумують нинішні четвертокурсники: у них не загорами випускний вечір, і перший дзвоник у стінах рідної альма матері вже не лунатиме. Подальші плани на майбутнє у кожного різні.

Світлана Слободіна, студентка 4-го курсу Бердичівського медичного коледжу: «Я сумуватиму за коледжем. Тут було як багато радості, так і багато сліз. У нашому закладі дуже добрий колектив, який багато чому нас навчив. У подальшому планую вступити до вищого навчального закладу і здобути професію психолога.»

Юлія Герасим’юк, студентка 4-го курсу Бердичівського медичного коледжу: «За період навчання у коледжі я знайшла дуже багато друзів, пізнала багато нового і цікавого. Я ні хвилинки не сумніваюся, що зробила правильний вибір, вступаючи сюди. Пишаюся, що тут навчаюся, і вірю: ми станемо хорошими спеціалістами.»

Викладачі Бердичівського медичного коледжу сподіваються, що навчальний рік принесе їхнім студентам масу нових вражень. Зі свого боку обіцяють, що прикладуть максимум зусиль, аби випускники закладу були гідними почесного звання медичний працівник.

Антоніна Яремчук, заступ. директора Бердичівського медичного коледжу з навчальної роботи: «Ми, педагоги, хочемо побажати нашим студентам успіхів і покладаємо надії на те, що у майбутньому це будуть гарні медичні працівники, які вкладатимуть душу у свою професію і забезпечать гарну роботу лікувальних закладів України.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0