Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Близько півсотні різних питань ухвалили депутати на останній сесії міської ради

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Протиріччя почалися на майже гамлетівському: продавати чи не продавати 2 земельні ділянки з аукціону. З одного боку, це тимчасово забороняє робити Президент, з іншого, поки готуватимуться документи, все може змінитися, бо уряд підтримує відкриті торги.

Близько півсотні різних питань ухвалили депутати   на останній сесії міської ради

Виставити на аукціон пропонували ділянки по вулиці Карла Лібкнехта, 23 “б” за кінотеатром імені Фрунзе і на площі Жовтненевій, 3 неподалік міськвиконкому. Обов'язкова умова для інвесторів - будівництво готельних комплексів. У тому, що на площі - ще й із кінотеатром. Проти відкритих торгів виступили комуністи і нашоукраїнці.

Тарас Собко, депутат Бердичівської міської ради: “Ми вже прийняли мораторій на продаж землі у центрі міста, крім того, у нас немає генерального плану забудови Бердичева”

Міський голова вважає по-іншому. Продавши ділянки, можна буде розв'язати ряд соціальних проблем, не чекаючи допомоги з державного бюджету.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Є ряд проблем: це і фільтрувальна станція, і дитсадки, і школи, і ремонт доріг. Без додаткових коштів місто не може жити і розвиватися”.

Аукціон таки не проводитиметься — вирішили депутати. Можливо, до питання повернуться пізніше і обговорять пропозицію голови фракції БЮТ Олексія Ястремського — продати міський кінотеатр без зміни профілю закладу.

Міська комунальна аварійно-рятувальна служба відтепер надаватиме більше платних послуг. Їх перелік затвердили депутати. Начальник управління житлово-комунального господарства слідкуватиме, щоб робота за гроші не заважала роботі основній. Бо деякі депутати вважають, що МКАРСівці не виконують свої обов'язки із обслуговування зовнішнього освітлення. Виною тому недостатнє фінансування, говорить Володимир Пономарчук. Але підприємство перевірять, як і інші комунальні підприємства міста.

Під завісу сесійного засідання свої висновки по зверненнях кількох громадян представила комісія із спірних питань. Її тимчасово створили після того, як ці мешканці оголосили голодування. Перед тим перевірку вже провела комісія з питань дотримання законності, але громадянам висновки не сподобалися. Тож депутати із “Нашої України” вирішили перепровірити ситуацію і колег. Працювали 2 місяці і прийшли до того ж висновку, що і попередня комісія — спірні питання має вирішити суд.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0