Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Близько 900 випускників Бердичева зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання

Time Додано: вівторок, 06 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У Бердичеві завершується реєстрація майбутніх абітурієнтів на зовнішнє незалежне оцінювання. Вона повинна була тривати з 15 грудня по 31 березня, але Міністерство освіти вирішило продовжити термін реєстрації до 8 квітня, аби усі абітурієнти устигли подати документи.

Близько 900 випускників Бердичева зареєструвалися на зовнішнє незалежне оцінювання

У місті вже зареєстровано близько 300 учнів 11-их класів та майже 600 випускників минулих років. Також Бердичів прийматиме школярів району і, не виключено, що з інших районів області. Попередньо затверджено два пункти, де проходитиме тестування. Це 1-ша й 10-та школи Бердичева. Діти складатимуть не більше п’яти предметів, включаючи одну іноземну мову.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ управління освіти і науки: «У Бердичеві проходитиме тестування з усіх предметів, крім фізики, хімії, іспанської, німецької та французької мов. З цих предметів тестування буде в Житомирі. З англійської мови — у Бердичеві на базі 10-ої школи. Як і у попередні роки, розпочнеться тестування об 11 годині ранку.»

До пункту тестування абітурієнт має прийти не пізніше 10.50 ранку із паспортом або свідоцтвом про народження, сертифікатом та запрошенням. Існує ймовірність того, говорить Юлія Бабій, що саме незалежне оцінювання може зазнати деяких змін.

Юлія Бабій, заст. завідувача ІМЦ управління освіти і науки: «Говорять про те, що прийматимуть сертифікати із балами, меншим, за 124. Але документально це не підтверджено. Поки що ми можемо говорити про те, що прийматимуть сертифікати із балами від 124 до 200. також до балів сертифікату додаватимуть середній бал атестату.»

Про ці та будь-які інші зміни майбутні абітурієнти зможуть дізнатися із запрошення або переглянути на своїй персональній сторінці, створеній під час реєстрації.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0