Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Близько 7 годин провів у криниці “замурований” по коліна чоловік

Time Додано: понеділок, 09 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Якщо поворухнути тулубом і руками він якось ще міг, то ногами — вже ні. В’ячеслава — одного з трьох чоловіків, яких найняли копати криницю у с. Білоцерківка, засмоктав плавун. Те, що копачеві загрожує небезпека, обидва його колеги зрозуміли лише години через дві: з 13-ї по 15-ту чоловіка, замурованого по коліна, вони намагалися вивільнити самотужки. Потім викликали працівників СДПЧ-9. Мулистий шар піску й глини утворив суміш, що намертво охопила ноги копача. Спільні зусилля рятувальників і мешканців села ні до чого не призводили — як тільки вони бралися тягнути В’ячеслава на поверхню, той починав стогнати. Зверху спустили лопату, аби чоловік розкопував навколо себе землю і таким чином вивільнявся з полону. Але це також до бажаного результату не призвело.

Близько 7 годин провів у криниці “замурований” по коліна чоловік

Пройшло ще кілька годин. Рятівників не залишала надія, що їм все ж таки вдасться витягнути потерпілого.

Щомиті В’ячеслав міг втратити свідомість, а вдалий фінал операції з його рятування — опинитися під великим питанням. Тож рятівники прийняли рішення розмити плавун: з пожежної машини до криниці подавалася вода, одночасно насосом викачувалися глина, пісок та вода, а ті, хто зверху, намагалися потихеньку витягувати потерпілого. Останньому відводилася роль бурильника мулу.

Уся операція тривала близько 7 годин. Саме пропозиція розмити плавун призвела до успішного її завершення — чоловіка вивільнили з болотяного полону і витягнули з криниці. Рятувальники кажуть: у цьому чимала заслуга самого потерпілого.

Сергій Савін, начальник караулу СДПЧ-9: “Кільця криниці були дуже вузькими — близько 70 см. Направити до криниці другу людину не було можливості, отож все залежало від потерпілого: його спроби плюс наша підтримка — і ми його дістали. Із рятувальних засобів ми мали при собі рятівні мотузки, пояси і “карабіни”.

Врятованого копача криниць одразу ж повели до хати — відігріватися, потім викликали “швидку”. Медики оцінили стан чоловіка як задовільний, від госпіталізації, кажуть, він відмовився.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0