Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Близько 7 годин провів у криниці “замурований” по коліна чоловік

Time Додано: понеділок, 09 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Якщо поворухнути тулубом і руками він якось ще міг, то ногами — вже ні. В’ячеслава — одного з трьох чоловіків, яких найняли копати криницю у с. Білоцерківка, засмоктав плавун. Те, що копачеві загрожує небезпека, обидва його колеги зрозуміли лише години через дві: з 13-ї по 15-ту чоловіка, замурованого по коліна, вони намагалися вивільнити самотужки. Потім викликали працівників СДПЧ-9. Мулистий шар піску й глини утворив суміш, що намертво охопила ноги копача. Спільні зусилля рятувальників і мешканців села ні до чого не призводили — як тільки вони бралися тягнути В’ячеслава на поверхню, той починав стогнати. Зверху спустили лопату, аби чоловік розкопував навколо себе землю і таким чином вивільнявся з полону. Але це також до бажаного результату не призвело.

Близько 7 годин провів у криниці “замурований” по коліна чоловік

Пройшло ще кілька годин. Рятівників не залишала надія, що їм все ж таки вдасться витягнути потерпілого.

Щомиті В’ячеслав міг втратити свідомість, а вдалий фінал операції з його рятування — опинитися під великим питанням. Тож рятівники прийняли рішення розмити плавун: з пожежної машини до криниці подавалася вода, одночасно насосом викачувалися глина, пісок та вода, а ті, хто зверху, намагалися потихеньку витягувати потерпілого. Останньому відводилася роль бурильника мулу.

Уся операція тривала близько 7 годин. Саме пропозиція розмити плавун призвела до успішного її завершення — чоловіка вивільнили з болотяного полону і витягнули з криниці. Рятувальники кажуть: у цьому чимала заслуга самого потерпілого.

Сергій Савін, начальник караулу СДПЧ-9: “Кільця криниці були дуже вузькими — близько 70 см. Направити до криниці другу людину не було можливості, отож все залежало від потерпілого: його спроби плюс наша підтримка — і ми його дістали. Із рятувальних засобів ми мали при собі рятівні мотузки, пояси і “карабіни”.

Врятованого копача криниць одразу ж повели до хати — відігріватися, потім викликали “швидку”. Медики оцінили стан чоловіка як задовільний, від госпіталізації, кажуть, він відмовився.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0