Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Близько 300 студентів випустив цьогоріч Бердичівський політехнічний коледж

Time Додано: вівторок, 01 лип. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Біля міського Палацу культури знову замайоріли різнобарв’ям вечірні сукні, ділові костюми та стрічки із надписом «Випускник». До зали поспішають колишні студенти Бердичівського політехнічного коледжу. На урочистому зібранні із завершенням навчання вітали тих, кого називають майбутньою науково-технічною та інтелектуальною елітою країни: цьогоріч заклад випустив 293 молодших спеціалістів із восьми економічних та машинобудівних спеціальностей. Колектив коледжу пишається своїми випускниками — нинішніми та колишніми. Чимало успішних керівників та спеціалістів підприємств, а також представників бізнесових кіл міста отримали базові знання саме у цьому закладі. Із особливим почуттям його стіни відвідує і міський голова. Говорить, що завжди при цьому отримує позитивний заряд енергії.

Близько 300 студентів випустив цьогоріч Бердичівський політехнічний коледж

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Якщо говорити про Бердичів-минулий і про Бердичів-сьогоднішній, то його важко уявити без колись машинобудівного технікуму, а тепер — політехнічного коледжу. То — велике щастя, що ви потрапили у добрі руки, до гарних викладачів, отримали гідну освіту. І про це свідчить те, що усі випускники вашого закладу мають гарне майбутнє.»

Позаду у випускників роки навчання, попереду — мрії, сподівання та надії. Їхні наставники впевнені: пройшовши нелегкий шлях осягнення наук, нинішні економісти, правознавці, програмісти та машинобудівники готові віддати свої серця та розум людям і державі.

Броніслав Морковський викладач історії Бердичівського політехнічного коледжу: «Цьому святі передували певні випробування — іноді важкі, іноді — жорсткі... Всі роки навчання — це певний шлях до цього свята. Ви його пройшли успішно і мені було приємно брати у цьому участь.»

Микола Семенюк викладач правознавства Бердичівського політехнічного коледжу: «Ви пройшли важким шляхом... Це на парах ми вам говорили, що нічого страшного немає і ви просто не хочете вчитися. Насправді, вам було дійсно тяжко. Але нині ця тяжкість не висить у вас за плечима — вона дає вам дорогу у майбутнє.»

На сцену Палацу піднімаються 73 випускники. У чималій мірі, саме завдяки їм директор Бердичівського політехнічного коледжу Володимир Ольшевський називає цей рік особливим для свого закладу. Вони отримали дипломи із відзнакою.

Володимир Ольшевський директор Бердичівського політехнічного коледжу: «У коледжі важко вчитися, важко заробити «трійку». А те, що кожен четвертий отримав диплом із відзнакою, свідчить про результат праці усього колективу і, насамперед, студентів...»

Зимової міцності, весняної чарівності, літнього тепла та осінньої щедрості бажали викладачам їхні учні. Завдяки праці наставників, хлопці та дівчата, які колись обрали собі спеціальність, без остраху вступають у непросте доросле життя та відчувають себе щасливими.

Вадим Радчук випускник Бердичівського політехнічного коледжу: «Я обрав своє спеціальністю «Фінанси», тому що на спеціалістів-фінансистів існує сьогодні попит на ринку праці. Знання економіки дасть змогу молодій людині краще орієнтуватися у теперішньому нелегкому житті.»

Олена Васькова випускниця Бердичівського політехнічного коледжу: «Усі ці роки я провела разом зі своїми найкращими друзями. Я вдячна Богові, батькам і викладачам за ті знання, ту науку, що їх ми отримали. Хочеться, щоб щороку 27 червня було для нас «червоною» датою...»

Впевненості у завтрашньому дні колишнім студентам коледжу додає й те, що на них чекають престижні вищі навчальні заклади. Вже сьогодні багато випускників стали студентами університетів і академій.

Володимир Ольшевський директор Бердичівського політехнічного коледжу: «85 % наших випускників усіх спеціальностей мають можливість вступити до державних ВНЗ і навчатися там за скороченим терміном... Там вони завжди зарекомендовують себе з найкращого боку. Буквально вчора в Університеті права АНУ 12 бакалаврів отримали «червоні» дипломи. Усі 12 — випускники нашого коледжу.»

Інна Огороднійчук випускниця Бердичівського політехнічного коледжу: «Я планую далі навчатися у вищому навчальному закладі, вже пройшла тестування і знайшла роботу. Вважаю, що кожен із нас зможе гідно пронести славу Бердичівського політехнічного коледжу... Із завершенням навчання сподіваюся на повернення до Бердичева. Чого ж ні — у нас гарне місто, якому потрібні спеціалісти.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0