Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Благоустрій вулиці Рафінадної відкладено на наступний рік

Time Додано: неділя, 25 лист. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

Мешканці вулиці Рафінадної вже шостий рік продовжують долати вибоїни та обминати калюжі на своєму шляху. Оскільки проживають вони у низині, то дощова і тала вода стікає просто на дорогу та подвір’я житлових будинків, утворюючи брудне місиво.

Благоустрій вулиці Рафінадної відкладено на наступний рік

Іван Слюсарчук, пенсіонер: «Хочу вам сказати, що нічого не змінилося, ніхто на нас уваги не звертав і не звертає".

Євгенія Канашук, пенсіонерка : "Ми старі люди, ми не можемо пройти по цій вулиці, яка заболочена. У нас ще є діти малі. З колясками не перейти. А хто з машинами, то не може проїхати. А якщо і проїдуть, то після них по дорозі вже не пройти".

Минуло понад 10 місяців, як мешканці Рафінадної звернулися по допомогу до міської влади. І чекали на весну, коли мали упорядкувати вулицю.

Євгенія Канашук, пенсіонерка : «Навесні нам ніби пообіцяли. Сказали: як газ проведуть, тоді упорядкують вулицю. Вже закінчили проводити газ на нашій вулиці. Хай би чимось висипали нашу дорогу. Хоча б збоку доріжку зробили, щоб люди могли ходити".

Заступник міського голови Володимир Пономарчук пояснив, що, благоустрій вулиці Рафінадної доводиться тимчасово відкласти внаслідок об’єктивних причин. Проблеми цього мікрорайону потребують комплексного вирішення. У його реконструкцію, відповідно до пілотного проекту, наступного року вкладуть 6 мільйонів гривень.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Життя вносить корективи у наші плани. У той мікрорайон ми вкладаємо багато коштів протягом останніх років. Зараз будуємо нову котельню, яка дасть можливість зекономити на енергоносіях та покращити надання комунальних послуг. А це 2 млн. гривень із державного бюджету та 200 тисяч гривень із міського бюджету. В цьому році 450 тисяч гривень витрачено на заміну газових мереж. Плануються роботи на наступний рік. Будемо там до кінця року частково робити освітлення. По дорогах вже робили поточний ремонт".

Кошти, які витрачаються на ремонт грунтових доріг за статею благоустрою міста, говорить Володимир Пономарчук, - невеликі. Цьогоріч використано 182 тисячі гривень лише на поточний ремонт тих доріг, де більший транспортний рух. А це 20 міських вулиць.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «На сьогоднішній день у місті 285 вулиць. Грунтових доріг - понад 13 кілометрів. 95 кілометрів - дороги із щебеневим покриттям. Треба утримувати майже 110 кілометрів доріг у відповідному стані. Я думаю: така напружена ситуація із цими дорогами буде до того часу, поки відсоток на благоустрій міста буде складати 3% у міському бюджеті".

Тому, підвів підсумок Володимир Пономарчук, кошти з міського бюджету поки що не можуть забезпечити весь фронт робіт з благоустрою вулиць, зокрема, і грейдерування.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0