Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Благодійний фестиваль християнської музики у Бердичеві

Time Додано: вівторок, 04 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

«Відображаючи Христа» - під такою назвою у Палаці культури Бердичева пройшов благодійний християнський фестиваль. Його учасники присвятили своє мистецтво благородній меті: допомозі дітям із школи-інтернату. Організатор фестивалю – християнська Церква адвентистів сьомого дня.

Благодійний фестиваль християнської музики у Бердичеві

Іван Герасимчук, пастор Церкви християн-адвентистів сьомого дня: «Ми хочемо допомогти дітям-сиротам, які залишилися без батьків. Це діти школи-інтернату. Віримо, що Бог розчулить серця людей, які прийшли сюди на благодійний фестиваль. І наприкінці своїми пожертвуваннями люди зможуть допомогти цим дітям».

Перший крок назустріч організаторам благодійного християнського фестивалю зробила міська влада, оголосили ведучі свята. Було виділено 2 тисячі гривень для його проведення.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Безперечно, і міський голова, і міська рада роблять все можливе, щоб діти нашого міста відчували себе комфортно і у садочках, і у школах, і у системі позашкільних закладів. Ми співпрацюємо і допомагаємо також інтернату».

У фестивалі взяли участь 120 виконавців з 11 областей України і також із різних міст Білорусі та Молдови. Приїхали колективи, відомі у християнському музичному світі, говорить один із ініціаторів свята - Володимир Безпалько.

Володимир Безпалько, керівник молоді Церкви християн-адвентистів сьомого дня: «Усі учасники – християни-адвентисти сьомого дня. Усі вони славлять Бога. У своїх колективах славлять музикою Господа».

Серед 20 колективів, учасників фестивалю, - молодіжний хор Церкви адвентистів сьомого дня із Бердичева. Його виступи стали окрасою християнського музичного свята, визнають присутні у залі.

Юлія Хмелівська, організатор благодійного християнського фестивалю: «Наш хор достатньо довго існує. Ми практично всі співаємо з дитинства. З дитячого віку ходимо до церкви. Тому і співаємо у цьому хорі. Ми брали участь у багатьох фестивалях. І дуже любимо співати та прославляти Бога. Цей фестиваль організований та задуманий нами, щоб привернути увагу до тих людей і дітей, які навколо нас».

Творчі колективи виконували різні пісні, спрямованість яких – прославлення Бога. Виконавці кажуть: вони прагнуть, щоб їхнє мистецтво стало благословенням для людей. Із міста Чернівці приїхало дві групи - «Патмос» та «Дух життя».

Роман Деркач, керівник групи «Дух життя»: «Дух життя повинен бути в кожній людині. Ми цей дух передаємо своїми піснями людям, які нас слухають. Колектив наш утворився навесні. Це була дуже приємна подія у нас у Чернівцях, на Буковині. Тому що молоді хлопці виявили бажання співати і славити Бога. Саме весною, коли все народжується, і утворився «Дух життя».

Група «Патмос» дарувала присутнім у залі ліричні твори. Їхня тематика – духовна.

Концертна програма тривала три години. Колективи виконували музику різних стилів і напрямків. Об’єднували усіх виконавців християнська спрямованість номерів і бажання допомогти дітям-сиротам.

Гості фестивалю кажуть: їм сподобалися наше місто та бердичівляни.

Роман Деркач, керівник групи «Дух життя»: «Дуже приємно тут знаходитися, дуже люди гостинні. Гарно нас зустріли. Ми вражені гостинністю вашого міста. Раді, що нас так приймають».

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: