Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бютівка Олена Бондаренко зустрілася з бердичівськими шкіряниками

Time Додано: неділя, 18 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко знову побувала у Бердичеві. Цього разу серед тих, із ким вона вирішила поділитися свіжими новинами зі столиці та почути думки і зауваження, були місцеві шкіряники — працівники ПП Кущак. Нині у Кабінеті міністрів України розроблена ціла низка програм, що спрямовані на вирішення нагальних проблем українців, повідомила народна обраниця. З її слів, особливу увагу Уряд приділив селу, а саме питанням газифікації, безкоштовної видачі актів на отримання земельних ділянок, зведенню сучасних фельдшерсько-акушерських пунктів, впорядкуванню цін на молоко та забезпеченню дитячої громади шкільними автобусами.

Бютівка Олена Бондаренко зустрілася з бердичівськими шкіряниками

Випереджаючи можливі запитання стосовно збільшення рівня прожиткового мінімуму, Олена Бондаренко підкреслила: у Блоці Юлії Тимошенко категорично проти такого підходу, вважаючи його чистої води популізмом.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Коли видається законопроект, не підкріплений нічим — деякі люди кажуть, що про вас подбали: що, начебто, з підняттям мінімального прожиткового мінімуму підніметься і ваша зарплата. Але ваші керівники прямо тут одразу ж скажуть: таке підвищення призведе до скорочення частини працівників, аби платити тим, хто залишився.”

Шкіряників цікавило, як вестимуть себе ціни на газ та чи вчасно вступить місто до опалювального сезону. Перемовини щодо надання Бердичеву газових лімітів велися на найвищому рівні, запевнила депутат. Нині, здається, вони вийшли на фінішну пряму.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Я надіюся, що вже сьогодні це питання буде розв’язане... Я вам скажу, що дай Бог усім містам країни такого міського голову, як у вас. Він їздить, добивається — і ніколи не для себе особисто. Так що із цим питанням все буде нормально.”

По завершенні зустрічі Олену Бондаренко ознайомили з процесом виробництва шкіри. Навіщо купувати чуже й незрозуміле, коли є своє і якісне? На більшість подібних риторичних запитань, говорить депутат, у політичній силі, яку вона представляє, мають чітку відповідь. Треба працювати. Усім разом. Не на себе, а на країну.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Сьогодні як ніколи потрібно єднання — і Президента, і Кабміну, і Верховної Ради, і місцевої влади, і кожної людини, яка працює на те, щоб допомогти своїй сім’ї, а значить і своїй країні.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0