Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Більше ста тенісистів змагалися у Бердичеві на Всеукраїнському турнірі пам’яті В. Брояковського

Time Додано: четвер, 11 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Два дні у спортивній залі Бердичівської 26-ої артилерійської бригади проходив Всеукраїнський турнір з тенісу пам’яті майстра спорту Віктора Брояковського. Цей талановитий тенісист, майстер спорту, довгий час проживав у Бердичеві. Саме тут, розповідають тенісисти, Віктор Брояковський розпочав свою спортивну кар’єру.

Більше ста тенісистів змагалися у Бердичеві на Всеукраїнському турнірі пам’яті В. Брояковського

Анатолій Костенко, організатор Всеукраїнського турніру з тенісу пам’яті В. Брояковського: «Мы вместе и росли, и тренировались. Правда, у меня была другая школа. Он играл китайской хваткой. Но мы друг другу помогли. Он выполнил мастера спорта. Я остался здесь, работаю енергетиком на мебельной фабрике, а В. Брояковский больше ездил по соревнованиям. И вот — выполнил мастера спорта.»

Організаторами турніру виступили Анатолій Костенко та син Віктора Брояковського Олександр. Позмагатися у володінні ракеткою до Бердичева вони запросили тенісистів з усіх куточків України, а також спортсменів з Молдови та Ізраїлю. Люди, які сюди приїхали, кажуть організатори, вже виступали на турнірі пам’яті В. Брояковського у попередніх роках, починаючи з 2005-го. Щоправда, у 2008-му та 2009-му була невеличка перерва, пов’язана із відсутністю спортивної зали. Відтепер, запевняють Олександр Брояковський та Анатолій Костенко, таких проблем не буде, і турнір стане традиційним.

Олександр Брояковський, організатор Всеукраїнського турніру з тенісу пам’яті В. Брояковського: «Организация всегда была здесь на очень хорошем уровне: отличные условия, спортзал, судейство. Никаких вопросов в этом отношении нет. Идей проведения я поделился 4 года назад с А. И. Костенко, он поддержал ее. Мы вдвоем как вдохновители этого турнира. Очень сильно помогла мэрия вашего города. Я думаю, что у турнира есть будущее. Мы общались с представителями мэрии, и они заверили, что все стало на свои места, никаких вопросов не будет. Будем надеяться на лучшее.»

У турнірі брали участь близько ста спортсменів різних вікових груп: від 20-ти до 60-ти. Це дало змогу усім бажаючим виступити, проявити себе як тенісиста та набратися досвіду у ветеранів цього виду спорту. Державний тренер України з настільного тенісу Микола Ульянчич, який також брав участь у турнірі, задоволений усім: і організацією, і самими змаганнями, і тим, що зустрів тут старих друзів.

Микола Ульянчич, державний тренер України з настільного тенісу: «Олімпійський принцип: головне — участь у змаганнях. Думаю, що ветеранська частина турніру, підтримує це. Вони черговий раз зустрілися з друзями за тенісним столом, поговорили. Я особисто приїжджаю сюди з великим задоволенням. Не лише для того, щоб бути присутнім на відкритті чи закритті, але й пограти.»

Для переможців турніру були підготовлені медалі та цінні призи. Та на цьому організатори не спинилися. Вони провели суперфінал абсолютних чемпіонів, де змагалися 16 спортсменів по чотири з кожної вікової категорії, серед яких чимало бердичівлян — Олег Білецький, Авраам Назрім, Вадим Іщук та інші талановиті тенісисти. Турніру пам’яті В. Брояковського у Бердичеві бути. Такого висновку дійшли спортсмени та глядачі по його завершенні. Головне, кажуть, що у місті є зацікавлені в цьому особи.

Микола Ульянчич, державний тренер України з настільного тенісу: «Той же заступник міського голови, сам міський голова, який був присутнім на багатьох турнірах, міський спорткомітет. Усі до цього серйозно ставляться. Тренери працюють, значить буде результат. І він уже є.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0