Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Більше 80 фахівців пиво-безалкогольної галузі України з’їхались до Бердичева

Time Додано: середа, 17 жовт. 2018, 17:51 ( 3 міс. назад )

До Бердичева на триденну нараду з’їхались пивовари з усієї України і не тільки вони – представники 37 підприємств пиво-безалкогольної галузі країни, а це близько сотні керівників та технічних керівників підприємств, які випускають воду, мінеральну воду, солод, безалкогольні напої та пиво.

Більше 80 фахівців пиво-безалкогольної галузі України з’їхались до Бердичева

Нарада за участі технічних керівників проходить напередодні свята Дня працівника харчової промисловості, тож міський голова Василь Мазур привітавши усіх присутніх, котрі зібрались на конференцію у приміщенні М-Формації, побажав успішної роботи і подарував букет троянд генеральному директору ЗАТ «Укрпиво» Галині Кореньковій.

Понад 30 років Бердичівський пивоварний завод очолював покійний нині Леон Ліпецький. Чимало присутніх у залі знали особисто цього мудрого керівника.

Тепер справу батька продовжує син, Володимир Ліпецький. Підприємство, розповідає він, переобладнали, реконструювали, відкрили нові цехи та елеватор. Тут найсучасніше обладнання, впроваджують спеціальні технології. Чимало зроблено, багато й планів на майбутнє.

Уже завтра гості матимуть можливіть побачити на власні очі, що Бердичівський пивоварний завод не стоїть на місці, постійно розвивається. Єдине, що лишається незмінним – то якість та розширення ринків збуту. Сьогодні підприємство називають одним із лідерів пивоварних заводів України.

Генеральний директор ЗАТ «Укрпиво» подякувала керівнику Бердичівського пивзаводу за допомогу в організації й проведенні семінару, нагородила почесною грамотою. Дипломами з нагоди професійного свята відзначили підприємства «Уманьпиво», «Хмельпиво», Славутський солодовий і пивоварний заводи. Також Галина Коренькова ознайомила присутніх із напрямками роботи галузі та підбила підсумки за останнє півріччя.

На фоні цих позитивних показників, зросту імпорту та експорту продукції, є й те, що засмучує фахівців пиво-безалкогольної галузі.

Подібні наради працівників пиво-безалкогольної галузі відбуваються щороку. Пивовари мають гарну нагоду обмінятися досвідом, обговорити актуальні питання. На завершення зустрічі, на завтра, заплановано екскурсію на виробництво Бердичівського пива, в рамках якої відбудеться дегустація.

Chatbubbles Коментарів: 0