Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Біля пам’ятника загиблим працівникам шкіроб’єднання ім. Ілліча громадськість Бердичева вшанувала подвиг радянського народу у часи Великої Вітчизняної війни

Time Додано: п'ятниця, 08 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Українська земля встелена мільйонами могил загиблих у 41-45-тому роках. Страшним катком пройшлася війна й Бердичевом. 39 тисяч страчених мирних мешканців, понад 11 тисяч відправлених на примусові роботи у Німеччину, тисячі загиблих на фронтах... Лише працівників шкіроб’єднання на повернулося до рідних домівок близько сотні. Разом з усіма бердичівляни героїчно відвойовували мирне й щасливе життя для майбутніх поколінь.

Біля пам’ятника загиблим працівникам шкіроб’єднання ім. Ілліча громадськість Бердичева вшанувала подвиг радянського народу у часи Великої Вітчизняної війни

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: "Дорогі ветерани! Для нас ви є не тільки частиною героїчної історії. Ви - живий приклад високої порядності, героїзму, честі й слави, приклад того, як потрібно любити свою Батьківщину."

Олексій Ястремський, голова депутатської фракції БЮТ у Бердичівській міській раді: "Від щирого серця хочу привітати вас зі святом - від імені депутатського корпусу міської ради. Ваш подвиг ніколи не буде забутий. Як ви воювали, так ви і прожили й пропрацювали. Честь вам і слава!"

Участь у мітингу взяли представники 12-го профтехучилища: саме на його території розташовані стела та обеліски. Як і обіцяли минулого року на відкритті пам’ятника викладачі й учениці закладу, вони старанно доглядають за ним, схиляючи голови перед пам’яттю героїв, які віддали життя за перемогу.

Світлана Крицька, керівник гуртка ПТУ № 12: "Сьогодні ви завмираєте від хвилювання... Називають імена загиблих, а вам здається, ніби відгукується кожний із них. Вас все меншає... Низький вам уклін!"

Все менше з кожним роком приходить на святкові зустрічі колишніх працівників шкіроб’єднання, які воювали з фашистами... Рада ветеранів підприємства не залишає їх без уваги, намагаючись постійно надавати стареньким посильну допомогу.

Ніна Ковальчук, член ради ветеранів шкіроб’єднання ім. Ілліча: "Ми збираємося, спілкуємося, ми відвідуємо наших ветеранів, які вже не в силах приходити на загальноміські заходи. Ми, які народилися вже після війни і які поки ще можемо ходити, повинні у цей день віддати шану цим людям. Цей день - день скорботи й радості. Ми живемо у мирі... І хто зна, що було б із нами, коли б наш народ не переміг."

Трьома кольорами забарвлене свято 9-го Травня: червоним, що символізує кров, пролиту мільйонами людей, білим - кольором квітучих у травні садів й чорним - кольором удовиних хусток. Цей день із гірким домішком суму й туги за тими, хто навіки залишився молодими, не повернувшись із війни. Подвиг їхній та нині живих учасників тих подій безсмертний.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0