Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бійкою та стріляниною закінчилася для бердичівлян спроба припаркувати свій автомобіль неподалік БТІ

Time Додано: четвер, 23 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Олег та Віталій поставили легковик біля приватного будинку, але це не сподобалося його власнику. Він попросив водія та пасажирів від’їхати далі, що ті й зробили. А згодом, кажуть постраждалі, чоловік кинув в їхнє авто каменюкою та почав стріляти з пістолета з гумовими кулями.

Бійкою та стріляниною закінчилася для  бердичівлян спроба  припаркувати свій  автомобіль неподалік БТІ

Олег, постраждалий: «Вийшов з машини брат друга. Він його вдарив в обличчя кулаком. Як ми вийшли на поміч, він став зразу стріляти без попереджувального вистрілу вгору, без нічого. Ми намагалися відібрати пістолет, але нічого не получалося, він крепкого тєлосложєнія. В цей момент він впритул по нас стріляв».

Віталій, постраждалий: «В мене було три постріли: один в груди, ребра і бочину. Стріляли з близької відстані. Воно геть видно сліди на одежі. Були вистріли впритул »

Поранених чоловіків госпіталізували. Медики, кажуть їм пощастило. Постріл з малої відстані міг коштувати життя. Олегу куля влучила в живіт.

Ярослав Говенко, зав. операційним блоком Бердичівської ЦМЛ: «Куля, якщо вона попадає в м’які тканини, вона є небезпечною. В даному випадку вона підтверджує, що може завдати важкі поранення. Вона проникла у черевну порожнину, але без пошкодження внутрішніх органів. Але хворий був прооперований».

Чоловік, що застосував пристрій для відстрілу гумових куль каже: намагався вирішити питання дипломатично. Але його прохання звільнити місце для вантажівки молодики сприйняли негативно, а потім накинулися на нього з кулаками. В цілях самооборони довелося стріляти.

Юрій, учасник конфлікту: «Вони вискочили з машини і стали мене бити. В мене є дозвіл на пристрій з відстрілу гумових куль. Я зарядив його. Зробив попереджувальний вистріл. Це на них ніяк не подіяло. Таке відчуття, що вони п’яні були чи обкурені».

Зараз інцидентом займається міліція. Там проводять перевірку і з’ясовують, чи була потреба стріляти.

Олександр Янковенко, заст. нач. ВДІМ Бердичівського МВ УМВС: «Відбулася сварка між даними громадянами, і зі слів того чоловіка, він захищався. Ми проводимо детальну перевірку. Будуть акти судово-медичної експертизи. Тоді буде прийнято рішення. Дозвіл на зброю у чоловіка був».

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0