Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бійкою та стріляниною закінчилася для бердичівлян спроба припаркувати свій автомобіль неподалік БТІ

Time Додано: четвер, 23 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Олег та Віталій поставили легковик біля приватного будинку, але це не сподобалося його власнику. Він попросив водія та пасажирів від’їхати далі, що ті й зробили. А згодом, кажуть постраждалі, чоловік кинув в їхнє авто каменюкою та почав стріляти з пістолета з гумовими кулями.

Бійкою та стріляниною закінчилася для  бердичівлян спроба  припаркувати свій  автомобіль неподалік БТІ

Олег, постраждалий: «Вийшов з машини брат друга. Він його вдарив в обличчя кулаком. Як ми вийшли на поміч, він став зразу стріляти без попереджувального вистрілу вгору, без нічого. Ми намагалися відібрати пістолет, але нічого не получалося, він крепкого тєлосложєнія. В цей момент він впритул по нас стріляв».

Віталій, постраждалий: «В мене було три постріли: один в груди, ребра і бочину. Стріляли з близької відстані. Воно геть видно сліди на одежі. Були вистріли впритул »

Поранених чоловіків госпіталізували. Медики, кажуть їм пощастило. Постріл з малої відстані міг коштувати життя. Олегу куля влучила в живіт.

Ярослав Говенко, зав. операційним блоком Бердичівської ЦМЛ: «Куля, якщо вона попадає в м’які тканини, вона є небезпечною. В даному випадку вона підтверджує, що може завдати важкі поранення. Вона проникла у черевну порожнину, але без пошкодження внутрішніх органів. Але хворий був прооперований».

Чоловік, що застосував пристрій для відстрілу гумових куль каже: намагався вирішити питання дипломатично. Але його прохання звільнити місце для вантажівки молодики сприйняли негативно, а потім накинулися на нього з кулаками. В цілях самооборони довелося стріляти.

Юрій, учасник конфлікту: «Вони вискочили з машини і стали мене бити. В мене є дозвіл на пристрій з відстрілу гумових куль. Я зарядив його. Зробив попереджувальний вистріл. Це на них ніяк не подіяло. Таке відчуття, що вони п’яні були чи обкурені».

Зараз інцидентом займається міліція. Там проводять перевірку і з’ясовують, чи була потреба стріляти.

Олександр Янковенко, заст. нач. ВДІМ Бердичівського МВ УМВС: «Відбулася сварка між даними громадянами, і зі слів того чоловіка, він захищався. Ми проводимо детальну перевірку. Будуть акти судово-медичної експертизи. Тоді буде прийнято рішення. Дозвіл на зброю у чоловіка був».

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0