Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Безпомилково опинитися у спискові виборців можна до 26 січня включно

Time Додано: субота, 23 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Про це співробітники міського відділу ведення Державного реєстру виборців нагадували бердичівлянам наприкінці листопада, роблять це і тепер: до 26-го січня включно кожен бажаючий може перевірити наявність свого прізвища у списках виборців та правильність оформлення персональних даних. Звісно, кажуть, згідно законодавства, у списки можна потрапити і у день виборів, але навіщо чекати до останнього, аби згодом витрачати час і нерви на написання заяви та чекати на її ухвалення?

Безпомилково опинитися у спискові виборців можна до 26 січня включно

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “Якщо минулих виборів ви не потрапили до списків або ж зараз не змогли знайти себе у них, то є можливість внести вас до Державного списку виборців... Це — особисте ваше звернення до нашого відділу. При собі обов’язково мати документ, що посвідчуватиме вашу особу громадянина України — паспорт або ж тимчасове посвідчення громадянина України.”

У період з кінця вересня по середину січня до відділу звернулися понад 5 тисяч бердичівлян, близько 3-х із них або не знайшли себе у списках, або ж виявили неточності у своїх даних. Усі помилки було виправлено. Тому, кажуть службовці, є сенс зайвий раз пересвідчитися, що, прийшовши на дільницю, ти без проблем зможеш віддати свій голос. У відділі, що розташований на 3-му поверсі міськвиконкому у каб. 73, працюють без вихідних, з 9-ї до 17-30 і перервою на обід з 13-ї до 14-ї.

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “Ми радо приймемо усіх, вислухаємо, розповімо, що і як, і допоможемо написати відповідну заяву. Наші виборці обов’язково повинні мати змогу реалізувати своє виборче право.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0