Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Безпомилково опинитися у спискові виборців можна до 26 січня включно

Time Додано: субота, 23 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Про це співробітники міського відділу ведення Державного реєстру виборців нагадували бердичівлянам наприкінці листопада, роблять це і тепер: до 26-го січня включно кожен бажаючий може перевірити наявність свого прізвища у списках виборців та правильність оформлення персональних даних. Звісно, кажуть, згідно законодавства, у списки можна потрапити і у день виборів, але навіщо чекати до останнього, аби згодом витрачати час і нерви на написання заяви та чекати на її ухвалення?

Безпомилково опинитися у спискові виборців можна до 26 січня включно

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “Якщо минулих виборів ви не потрапили до списків або ж зараз не змогли знайти себе у них, то є можливість внести вас до Державного списку виборців... Це — особисте ваше звернення до нашого відділу. При собі обов’язково мати документ, що посвідчуватиме вашу особу громадянина України — паспорт або ж тимчасове посвідчення громадянина України.”

У період з кінця вересня по середину січня до відділу звернулися понад 5 тисяч бердичівлян, близько 3-х із них або не знайшли себе у списках, або ж виявили неточності у своїх даних. Усі помилки було виправлено. Тому, кажуть службовці, є сенс зайвий раз пересвідчитися, що, прийшовши на дільницю, ти без проблем зможеш віддати свій голос. У відділі, що розташований на 3-му поверсі міськвиконкому у каб. 73, працюють без вихідних, з 9-ї до 17-30 і перервою на обід з 13-ї до 14-ї.

Галина Поліщук, нач. міського відділу ведення Державного реєстру виборців: “Ми радо приймемо усіх, вислухаємо, розповімо, що і як, і допоможемо написати відповідну заяву. Наші виборці обов’язково повинні мати змогу реалізувати своє виборче право.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0