Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Безпека водія коштує 65 гривень

Time Додано: понеділок, 31 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Водії мотоциклів, скутерів, моторолерів, гужових повозок, велосипедів повинні одягати жилети зі світлоповертаючим ефектом. Для того, щоб у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості бути помітними для інших учасників дорожнього руху. Відповідне рішення обласної ради на Житомирщині, у Бердичеві зокрема, впроваджують з липня цього року.

Безпека водія коштує 65 гривень

Світлоповертаючі жилети можна придбати у МРЕВ та у відділенні ДАІ. Працівники останнього за два місяці реалізували 67 жилетів. Рятівна обновка вартує 65 гривень, на руки водіям видають сертифікат, а за отримані кошти міліціянти купують нові партії товару для розповсюждення у сільській місцевості.

Олександр Татарчук, в.о. начальника ДАІ м. Бердичева: “Виготовлення проходить через державне підприємство Міністерства внутрішніх справ “Інформ-ресурси”, яке знаходиться у Житомирі. Там ми отримуємо дані жилети. Кожен жилет має ідентифікаційний номер, на нього виписується сертифікат. Номер цього сертифікату дублюється на ярличку світлоповертаючого жилету”.

Рішення облради має рекомендаційний характер, тому носити жилет чи не носити — справа водіїв. І справа їхньої безпеки. Дехто з учасників дорожнього руху просто возить одяг із собою.

Мопедист: “Знаємо, у нас є. Щоб машини бачили, хто їде, щоб відбивалося, а то їздять, аварій багато. Придбав давно, у знайомого”.

Результати запровадження світлоповертаючих жилетів є, кажуть інспектори ДАІ. Порівняно з минулим роком кількість ДПТ зменшилась на половину. Правоохоронці наголошують, що бути помітними в сутінках повинні не лише велосипедисти.

Олександр Татарчук, в.о. начальника ДАІ м. Бердичева: “Якщо водій рухається і здійснює вимушену зупинку на проїзній частині в темну пору добу або на неосвітленій ділянці дороги, з метою ремонту автомобіля або посадки-висадки пасажирів, чи розвантаження-завантаження вантажу, він також повинен одягати світлоповертаючий жилет, з метою виділення його для інших учасників дорожнього руху”.

Водій: “Про що ви говорите, я вас не розумію?”

Водій: “Ні, не маю, тому що в правилах не написано, що я повинен його мати”.

Так реагують на питання про наявність жилету водії автомобілів. Говорять, що вночі не їздять, а на випадок проведення ремонту на проїжджій частині мають ліхтар. Сподіваються, що він врятує від небезпеки.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0