Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Безпека водія коштує 65 гривень

Time Додано: понеділок, 31 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Водії мотоциклів, скутерів, моторолерів, гужових повозок, велосипедів повинні одягати жилети зі світлоповертаючим ефектом. Для того, щоб у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості бути помітними для інших учасників дорожнього руху. Відповідне рішення обласної ради на Житомирщині, у Бердичеві зокрема, впроваджують з липня цього року.

Безпека водія коштує 65 гривень

Світлоповертаючі жилети можна придбати у МРЕВ та у відділенні ДАІ. Працівники останнього за два місяці реалізували 67 жилетів. Рятівна обновка вартує 65 гривень, на руки водіям видають сертифікат, а за отримані кошти міліціянти купують нові партії товару для розповсюждення у сільській місцевості.

Олександр Татарчук, в.о. начальника ДАІ м. Бердичева: “Виготовлення проходить через державне підприємство Міністерства внутрішніх справ “Інформ-ресурси”, яке знаходиться у Житомирі. Там ми отримуємо дані жилети. Кожен жилет має ідентифікаційний номер, на нього виписується сертифікат. Номер цього сертифікату дублюється на ярличку світлоповертаючого жилету”.

Рішення облради має рекомендаційний характер, тому носити жилет чи не носити — справа водіїв. І справа їхньої безпеки. Дехто з учасників дорожнього руху просто возить одяг із собою.

Мопедист: “Знаємо, у нас є. Щоб машини бачили, хто їде, щоб відбивалося, а то їздять, аварій багато. Придбав давно, у знайомого”.

Результати запровадження світлоповертаючих жилетів є, кажуть інспектори ДАІ. Порівняно з минулим роком кількість ДПТ зменшилась на половину. Правоохоронці наголошують, що бути помітними в сутінках повинні не лише велосипедисти.

Олександр Татарчук, в.о. начальника ДАІ м. Бердичева: “Якщо водій рухається і здійснює вимушену зупинку на проїзній частині в темну пору добу або на неосвітленій ділянці дороги, з метою ремонту автомобіля або посадки-висадки пасажирів, чи розвантаження-завантаження вантажу, він також повинен одягати світлоповертаючий жилет, з метою виділення його для інших учасників дорожнього руху”.

Водій: “Про що ви говорите, я вас не розумію?”

Водій: “Ні, не маю, тому що в правилах не написано, що я повинен його мати”.

Так реагують на питання про наявність жилету водії автомобілів. Говорять, що вночі не їздять, а на випадок проведення ремонту на проїжджій частині мають ліхтар. Сподіваються, що він врятує від небезпеки.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0