Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox ))
Снова кремля.д.ск.ие боты повыл ...
Time 19:22 - 23-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Безкоштовно копіювати необхідні для реєстрації документи зможуть вкладники Ощадбанку СРСР: у двох філіях Ощадбанку встановлено копіювальну техніку

Time Додано: вівторок, 15 січ. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У власників копіювальної техніки, які протягом останніх днів встигли непогано заробити на численних чергах, що складалися із вкладників Ощадбанку СРСР, з’явився серйозний конкурент: ксерокси у двох філіях Ощадбанку. На необмежений термін їх надав міський голова.

Безкоштовно копіювати необхідні для реєстрації документи зможуть вкладники Ощадбанку СРСР: у двох філіях Ощадбанку встановлено копіювальну техніку

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «...Міська влада прийняла рішення про те, що потрібно поліпшити ситуацію та встановити копіювальну техніку у двох центральних відділеннях для того, щоб люди не витрачали час на зняття копій... Окрім того, ми із керівництвом банку домовилися про те, що разом із Центром зайнятості взяти додаткових працівників, які б допомагали оформлювати документи тим, хто сам не в змозі це зробити.»

За словами Василя Мазура, ксерокси у банках стоятимуть доти, доки це буде потрібно. Копії паспорта та ідентифікаційного коду вкладникам, усім без виключення, робитимуть безкоштовно.

Пенсіонерка: «Міський голова вчасно приніс нам ксерокс, щоб ми робили ці копії. Нам вже не треба ходити по інших закладах, все вже на одному місці і це дуже зручно.»

Пенсіонер: «Нам надо было ходить, тратить время, а сейчас все в одном месте делаем. Не знаю даже, как и благодарить тех, кто это сделал.»

Окрім залучення до обслуговування людей тих, хто стоїть на обліку у Центрі зайнятості, на вкладників чекає ще одна приємна звістка.

Людмила Валеня керуюча філією Бердичівського відділення ВАТ «Ощадбанк»: «Сьогодні можна безкоштовно відксерити свої документи в Ощадному банку... Для покращення обслуговування населення у філіях, де будуть створюватися черги, ми подовжимо робочий день. Я прошу не створювати ажіотажу, ми всіх клієнтів обслужимо гарно і на належному рівні.»

Працювати у подібних умовах співробітникам Ощадбанку нелегко, говорить Василь Мазур, і міська влада повинна всіляко допомагати їм у роботі із населенням. Бердичівлян міський голова закликає до спокою.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: «Я хотів би подякувати всім тим, хто виконує таку нелегку роботу — працівникам Ощадбанку. Робиться усе можливе, щоб зняти весь негатив... Думаю, що потрібно буде провести необхідну роз’яснювальну роботу серед людей та громадських організацій. Гроші є, люди повинні це розуміти та розуміти тих працівників, котрі виконують таку нелегку роботу.»

У свою чергу, полегшити життя банкам вирішили депутати міської ради: на передостанній сесії ними прийняте рішення про зменшення орендної ставки для банківських структур.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: