Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Березневі успіхи вихованців БДЮТ імені О. Разумкова

Time Додано: середа, 02 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості імені Олександра Разумкова - "весняний зорепад". Березень був успішним для їхніх нових перемог та досягнень. Зразковий театр пісні "Краплинки" (керівник Олена Вялова) на Міжнародному фестивалі "Карпатська весна-2008" отримав Гран-прі і звання лауреатів за виконання пісень "Мама" та "Осінь". З обласного конкурсу "Великодні дзвони" гуртківці міського Будинку дитячої творчості привезли 8 дипломів за призові місця. Солістки зразкового фольклорного ансамблю "Вінець" - як завжди, серед найкращих.

Березневі успіхи вихованців БДЮТ імені О. Разумкова

Лариса Куліченко, керівник зразкового фольклорного ансамблю "Вінець" БДЮТ: "Нам, звичайно, хотілося порадувати глядача веснянками, щоб скоріше настало тепло. Виконали дві веснянки, записані у Житомирській та Рівненській областях. Взагалі на конкурсах ми виконуємо пісні, переписані по селах від бабусь: забуті. старовинні. Ансамбль «Вінець» отримав першу премію, а солістка Аня Волотовська – другу».

Веснянки у виконанні колективу "Вінець", кажуть його учасниці, допомагають розігнати хмари та покращити погоду. Зараз дівчата весь вільний час проводять на репетиціях: готуються до фестивалю народної творчості "Поліське перевесло" в Ємільчино. Хочуть взяти участь у конкурсі солоспіву на приз Ніни Матвієнко. Також успішною була поїздка на фестиваль "Великодні дзвони" юних художниць-майстринь. Вони вміють створити із звичайного незвичайне. Керівник Алла Соломонюк - незаперечний авторитет для вихованок гуртка.

Алла Соломонюк, керівник творчої лабораторії "Художник-майстер" БДЮТ: "Це техніки із використанням бісеру, вишивки, глини, тканин. Де ми не виставлялися – завжди отримували перші місця. Дітей я намагаюсь вчити прекрасному: що є в світі чудового - зображувати на картинах. Поганий настрій зникає, коли вони сідають за роботу. У гуртку вони забувають про дощ, сніг. Змінюються повністю».

Житомирські фахівці, які оцінювали конкурс, каже Алла Леонідівна, вже звикли, що Бердичів протягом останніх років посідає призові місця за декоративно-прикладні роботи.

Діана Сич, вихованка творчої лабораторії "Художник-майстер" БДЮТ: "Панно «Жар-птиця» я зробила, тому що саме цей птах несе красу та радість людям. Він дуже яскравий. Думаю, він подобається не тільки мені, а й іншим людям також».

Використання різних технік і матеріалу допомагає учасницям творчої лабораторії виконувати дивовижні картини.

Наталія Соломонюк, вихованка творчої лабораторії "Художник-майстер" БДЮТ: "Я займаюся у цьому гуртку, тому що через мистецтво відображаю свій настрій, почуття. Я показала на картині трьох янголів, вона присвячена моїм батькам, сім’ї. Незабаром – свято. До нього – якраз ця картина. Я працювала над нею майже місяць».

Сьогодні дівчата натхненно працюють над сюжетами своїх наступних витворів. У майбутньому, можливо, вони займуться цим мистецтвом на професійному рівні, як деякі колишні вихованки гуртка.

Мистецтво ансамблю сучасного танцю Будинку дитячої творчості «Шакті» (у перекладі з санскриту — «енергія») також відзначили на обласному фестивалі. Народний артист України Рафаїл Малиновський, якого називають головним хореографом Житомирщини, із інтересом зустрів виступ колективу.

Анастасія Мельник, солістка ансамблю сучасного танцю "Шакті" БДЮТ: "Ансамбль сучасного танцю «Шакті» (керівник Т. О. Захарчук) підготував дві композиції та два сольних номери: «Східний» Ірини Українець та мій - «Самотність». Я виграла перше місце, а Ірина – друге».

Своєрідним весняним букетом творчості юнацтва області став гала-концерт фестивалю. Серед кращих номерів - і виступи бердичівлян.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0