Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівськими лісівниками у 2009 році засаджено понад 170 га землі

Time Додано: субота, 19 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

175-ма гектарами, засадженими лісовими культурами, зустріли своє професійне свято працівники Бердичівського лісгоспу. У народі кажуть: “Людина за своє життя має зробити три речі: збудувати будинок, посадити дерево та виростити сина.” Професія лісника об’єднує у собі усі три поняття. З кожним роком працівники лісового господарства поповнюють природні скарби землі, вирощуючи ліс і захищаючи його.

Бердичівськими лісівниками у 2009 році засаджено понад 170 га землі

До зелених “легенів” планети лісівники ставляться з особливою обережністю. Із давніх-давен вирощування лісу вважалося величною і благородною справою. До хранителів природи люди завжди відчували повагу. Сьогодні лави цієї професії все більше і більше поповнюються молодими спеціалістами. Вони, як і ветерани праці, мріють присвятити їй усе своє життя. Багатотисячною армією, яка працює на землі для її ж блага, назвав лісівників у вітальному слові директор Бердичівського лісового господарства.

Олександр Бодревський, директор державного підприємства “Бердичівське лісове господарство”: «Лісівники — це не професія, а призвання. За покликом душі ви йдете у ліс за будь-якої погоди, тому що це ваша професія — ви обрали саме такий життєвий шлях.»

Більше тридцяти працівників лісгоспу району за сумлінну працю отримали нагороди, премії, а хто й іменний годинник. Подяками відзначили роботу колективу Бердичівського лісгоспу керівники міської та районної влади.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Професія, яку ви обрали, дуже важлива для усіх людей. Ви були, є і будете легенями усієї землі. Не було б вас, не було б тієї праці, яку ви вкладаєте у лісовирощування, не було б нашої планети.»

Привітали лісників зі святом і учасники творчого колективу районного будинку культури. Зі слів глядачів, своїми виступами артисти подарували їм справжню насолоду та задоволення. Винуватці свята нагороджували бурхливими оплесками кожен концертний номер.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0