Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівськими лісівниками у 2009 році засаджено понад 170 га землі

Time Додано: субота, 19 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

175-ма гектарами, засадженими лісовими культурами, зустріли своє професійне свято працівники Бердичівського лісгоспу. У народі кажуть: “Людина за своє життя має зробити три речі: збудувати будинок, посадити дерево та виростити сина.” Професія лісника об’єднує у собі усі три поняття. З кожним роком працівники лісового господарства поповнюють природні скарби землі, вирощуючи ліс і захищаючи його.

Бердичівськими лісівниками у 2009 році засаджено понад 170 га землі

До зелених “легенів” планети лісівники ставляться з особливою обережністю. Із давніх-давен вирощування лісу вважалося величною і благородною справою. До хранителів природи люди завжди відчували повагу. Сьогодні лави цієї професії все більше і більше поповнюються молодими спеціалістами. Вони, як і ветерани праці, мріють присвятити їй усе своє життя. Багатотисячною армією, яка працює на землі для її ж блага, назвав лісівників у вітальному слові директор Бердичівського лісового господарства.

Олександр Бодревський, директор державного підприємства “Бердичівське лісове господарство”: «Лісівники — це не професія, а призвання. За покликом душі ви йдете у ліс за будь-якої погоди, тому що це ваша професія — ви обрали саме такий життєвий шлях.»

Більше тридцяти працівників лісгоспу району за сумлінну працю отримали нагороди, премії, а хто й іменний годинник. Подяками відзначили роботу колективу Бердичівського лісгоспу керівники міської та районної влади.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Професія, яку ви обрали, дуже важлива для усіх людей. Ви були, є і будете легенями усієї землі. Не було б вас, не було б тієї праці, яку ви вкладаєте у лісовирощування, не було б нашої планети.»

Привітали лісників зі святом і учасники творчого колективу районного будинку культури. Зі слів глядачів, своїми виступами артисти подарували їм справжню насолоду та задоволення. Винуватці свята нагороджували бурхливими оплесками кожен концертний номер.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0