Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівськими лісівниками у 2009 році засаджено понад 170 га землі

Time Додано: субота, 19 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

175-ма гектарами, засадженими лісовими культурами, зустріли своє професійне свято працівники Бердичівського лісгоспу. У народі кажуть: “Людина за своє життя має зробити три речі: збудувати будинок, посадити дерево та виростити сина.” Професія лісника об’єднує у собі усі три поняття. З кожним роком працівники лісового господарства поповнюють природні скарби землі, вирощуючи ліс і захищаючи його.

Бердичівськими лісівниками у 2009 році засаджено понад 170 га землі

До зелених “легенів” планети лісівники ставляться з особливою обережністю. Із давніх-давен вирощування лісу вважалося величною і благородною справою. До хранителів природи люди завжди відчували повагу. Сьогодні лави цієї професії все більше і більше поповнюються молодими спеціалістами. Вони, як і ветерани праці, мріють присвятити їй усе своє життя. Багатотисячною армією, яка працює на землі для її ж блага, назвав лісівників у вітальному слові директор Бердичівського лісового господарства.

Олександр Бодревський, директор державного підприємства “Бердичівське лісове господарство”: «Лісівники — це не професія, а призвання. За покликом душі ви йдете у ліс за будь-якої погоди, тому що це ваша професія — ви обрали саме такий життєвий шлях.»

Більше тридцяти працівників лісгоспу району за сумлінну працю отримали нагороди, премії, а хто й іменний годинник. Подяками відзначили роботу колективу Бердичівського лісгоспу керівники міської та районної влади.

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Професія, яку ви обрали, дуже важлива для усіх людей. Ви були, є і будете легенями усієї землі. Не було б вас, не було б тієї праці, яку ви вкладаєте у лісовирощування, не було б нашої планети.»

Привітали лісників зі святом і учасники творчого колективу районного будинку культури. Зі слів глядачів, своїми виступами артисти подарували їм справжню насолоду та задоволення. Винуватці свята нагороджували бурхливими оплесками кожен концертний номер.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0