Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівським військовослужбовцям вручили 120 оглядових ордерів на квартири

Time Додано: п'ятниця, 22 серп. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України Сергій Кириченко завітав на свято до майбутніх мешканців будинку № 2-А, блок 2 по вулиці Братів Міхеєвих, щоб вручити їм оглядові ордери. Новоселів привітали високопосадовці Міністерства оборони, обласні військові очільники, представники міської влади і керівництво Бердичівського гарнізону. Генерал армії України запевнив: Міністерство оборони тримає курс на поступове забезпечення житлом всіх військовослужбовців.

Бердичівським військовослужбовцям вручили 120 оглядових ордерів на квартири

Сергій Кириченко, начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України: "Сьогодні Міністром оборони прийнято рішення: про співвідношення у розподілі житла, яке передається на користування тим, хто має на це право. Зробити таким чином, щоб його отримали і ветерани, і молоді — майбутнє Збройних Сил України».

Підполковник запасу Олексій Бандура першим отримав ордер із рук начальника Генштабу. Він чекав цього дня з 86 року. Офіцер — перший у черзі серед 450 чоловік, і мешкати буде у квартирі № 1. Та справжня радість, каже, вже перегоріла.

Олексій Бандура, мешканець новобудови: «Цього дня я чекав 22 роки. Це пов’язано з тим, що дуже було багато безвідповідальності з боку різних посадових осіб. Довелося пройти багато митарств, зіштовхнутися із великими зловживаннями, які були при розподілі житлової площі для військових. Моя сім’я за цей час збільшилася. Довелося чекати дуже довго. І сказати чесно — цей день вже так гостро не сприймається, як було б, наприклад, років 10-15 тому».

Під час церемонії військовим було вручено 80 ордерів на постійне проживання та 40 — у службові квартири.

Директор Департаменту будівництва Міноборони Тетяна Амосова вручила генералу армії України Сергію Кириченку символічний ключ від будинку. Головнокомандувач Збройних Сил передав його начальнику Бердичівського гарнізону В’ячеславу Горбильову.

Перерізано традиційну стрічку... Перед тим, як майбутні мешканці увійшли до будинку, пройшло його освячення.

Руслан Стаховський, мешканець новобудови: «Звичайно, для нас це дуже велика радість — отримати житло. Майже 15 років ми стояли на черзі. Житло — з розряду службових, завдяки Міністерству оборони, яке виділило кошти на будівництво. Щиро дякуємо всім будівельникам, які робили це. Я відчуваю дуже велику радість».

Вручення ордерів на квартири — велика подія як у житті військових, так і для будівельників, переконаний начальник Генштабу.

Сергій Кириченко, начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України: «Міністр однозначно визначив: у цьому році повинно не менше, ніж 8 тисяч сімей отримати квартири. Сьогодні цей будинок — десь на межі 3-х тисяч. Якщо сказати про минулий рік, то всього за рік було введено в експлуатацію 1,5 тисяч квартир. Вже зроблено серйозний крок. Є сподівання, що 8 тисяч буде в цьому році».

Тетяна Амосова, директор Департаменту будівництва Міноборони України: «У цьому році в нас з’явилася перспектива будівництва. Ми її зараз проробляємо. Протягом трьох років усю чергу, яка є в Міністерстві оборони, забезпечать житлом. Це черга на постійне житло. Це 43 тисячі чоловік. Перспектива будівництва у нас налагоджується по всій країні. У тому числі ми починаємо й тут, у Бердичеві. Поруч будемо зводити два будинки, які дозволять забезпечити житлом ще 135 сімей. Інші перспективні майданчики на всю чергу, яка є у Бердичеві, у нас вже запроектовані та і підготовлені».

На святковому майданчику - музика, гірлянди, а поруч робітники на швидкоруч асфальтували під’їзди до будинку. Окрім людей, задоволених подією, були й критично налаштовані. Кажуть, є недоробки у 3 під’їзді. А мешканці сусідніх вулиць нарікають: зведення новобудови протягом двох років додало їм проблем. Зруйновані доріжки та дитячий майданчик.

Лариса Лісовенко, мешканка будинку № 297 по вулиці Червона гора: «На подвір’ї будинку №297 нічого не змінилося: купи сміття, розбита дорога. Нам пообіцяли, що все буде зроблено, тобто, буде дитячий майданчик, все заасфальтують. Але все, як раніше. І коли все виконають? Чи довго нам жити обіцянками?»

Будівництво — складний процес, пояснили столичні посадовці. Недоробки пообіцяли усунути.

Тетяна Амосова, директор Департаменту будівництва Міноборони України: «Звичайно, ми повністю перероблювали мережі. Поставили тут, на котельні, два додаткових насоси, щоб забезпечити теплом не лише цей будинок, а й ті, що поруч. І тому вся прибудинкова територія, відповідно до проекту, що був затверджений місцевою архітектурою, буде повністю дороблена.

Ми дуже вдячні місцевим органам влади, які нам дуже допомагали, щоб ми цей будинок добудували, щоб заселити всіх людей. Вдячні, що нам допомагають у виборі майбутніх майданчиків. Вартість нашого будівництва завжди вписується у регіональні ціни. Тобто, ми будуємо соціальне житло за цінами, нижчими, ніж встановлює Мінрегіонбуд за державними будівельними нормами».

Микола Чорноокий, начальник Подільського управління капітального будівництва Міноборони України: «Будівництво виконувало виробниче акціонерне товариство «Житомирінвест». У 2008 році ми його закінчили. Фінансування здійснювалося за рахунок державного бюджету. Коштів витрачено 17 млн. гривень.

Ми житло будуємо для людей. Їм буде приділено максимальну увагу. При заявці із кожним мешканцем буде складено відповідний акт щодо передачі квартири кожному мешканцю окремо. Якщо виявлять недоліки, то ми будемо їх усувати за погодженням кожного мешканця».

Мешканцям цьогорічної новобудови № 2-А, блок 2 на святі пообіцяли: заселення пройде протягом 2 тижнів.

Поруч, із будинком по вулиці Братів Міхеєвих, 2-А, введеним в експлуатацію минулого року, - №1 по вулиці Будьонного. Деякі його мешканці теж мають претензії, мовляв, немає перекриття між будинками на останньому поверсі.

Олег Чумак, мешканець будинку № 1 по вулиці Будьонного: «Так як будинок № 2-А недобудований, а точніше — це дах ( його там просто немає), то як починається сезон дощів, снігу, - все тече до квартири».

Зі слів начальника комунального житлового підприємства № 3, таке покриття не передбачено проектом.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0