Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівським стрибунам-висотникам ніде тренуватися

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Частіше цих спортсменів можна побачити на п'єдесталах пошани всеукраїнських і міжнародних турнірів зі стрибків у висоту. Але мало хто знає, де вони працюють на перемогу — у Скраглівецькому лісі. Щодня, а буває і декілька разів на день, власним транспортом висотники їдуть на тренування. Інвентар зберігають поруч, на стадіоні “Колос”. На прогресівському працювати майже неможливо. Гумовий настил з роками став цементним. Ще одне надбання стрибунів — перелатані мати 1972 року, на них ще Віталій Лонський тренував.

Бердичівським стрибунам-висотникам ніде тренуватися

Олександр Михальченко, тренер Житомирської обласної СДЮШОР: “Это тоже прекрасная база для восстановления, подготовки. У людей есть шикарные базы в крупных городах, но нет великих спортсменов. 1-2 и все. Они становятся ленивыми котами”.

Чотири майстри спорту, два кандидати. Столичні тренери вже давно поклали око на бердичівських стрибунів. Обіцяють золоті гори, але спортсмени рідне місто покидати не збираються. Навіть, якщо у ньому не створено відповідних умов. Багаторазова чемпіонка України, після восьмої перемоги тренер збився з ліку, призерка Європи Наталія Гапчук серйозно травмувалася на бердичівському стадіоні.

Наталія Гапчук, майстер спорту зі стрибків у висоту: “Резина дубовая. Мальчик травмировался там. Год назад я травмировала колено, потом год лечилась. Пропустила чемпионат Европы. Мой тренер мне как второй отец”.

Коли вдарить мороз, із лісу висотники переберуться на сцену міського палацу культури. Хвалять: там хороша підлога. Прихисток спортсменам дають і у залі педагогічного коледжу. Олександр Михальченко мріє про літню школу підготовки стрибунів-висотників тут, на стадіоні “Колос”.

Олександр Михальченко, тренер Житомирської обласної СДЮШОР: “Мечта создать лесную школу по типу Иркутской школы шестовиков. Тут есть все: наклонная дорожка, можно сделать сектор, гостиничный центр, пищеблок рядом. Будет лесная школа”.

У наступному році школі Лонського виповниться 50 років. Через півстоліття вона перестала бути матеріальною, але не розгубила кращих традицій своїх уславлених попередників.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0