Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівським стрибунам-висотникам ніде тренуватися

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Частіше цих спортсменів можна побачити на п'єдесталах пошани всеукраїнських і міжнародних турнірів зі стрибків у висоту. Але мало хто знає, де вони працюють на перемогу — у Скраглівецькому лісі. Щодня, а буває і декілька разів на день, власним транспортом висотники їдуть на тренування. Інвентар зберігають поруч, на стадіоні “Колос”. На прогресівському працювати майже неможливо. Гумовий настил з роками став цементним. Ще одне надбання стрибунів — перелатані мати 1972 року, на них ще Віталій Лонський тренував.

Бердичівським стрибунам-висотникам ніде тренуватися

Олександр Михальченко, тренер Житомирської обласної СДЮШОР: “Это тоже прекрасная база для восстановления, подготовки. У людей есть шикарные базы в крупных городах, но нет великих спортсменов. 1-2 и все. Они становятся ленивыми котами”.

Чотири майстри спорту, два кандидати. Столичні тренери вже давно поклали око на бердичівських стрибунів. Обіцяють золоті гори, але спортсмени рідне місто покидати не збираються. Навіть, якщо у ньому не створено відповідних умов. Багаторазова чемпіонка України, після восьмої перемоги тренер збився з ліку, призерка Європи Наталія Гапчук серйозно травмувалася на бердичівському стадіоні.

Наталія Гапчук, майстер спорту зі стрибків у висоту: “Резина дубовая. Мальчик травмировался там. Год назад я травмировала колено, потом год лечилась. Пропустила чемпионат Европы. Мой тренер мне как второй отец”.

Коли вдарить мороз, із лісу висотники переберуться на сцену міського палацу культури. Хвалять: там хороша підлога. Прихисток спортсменам дають і у залі педагогічного коледжу. Олександр Михальченко мріє про літню школу підготовки стрибунів-висотників тут, на стадіоні “Колос”.

Олександр Михальченко, тренер Житомирської обласної СДЮШОР: “Мечта создать лесную школу по типу Иркутской школы шестовиков. Тут есть все: наклонная дорожка, можно сделать сектор, гостиничный центр, пищеблок рядом. Будет лесная школа”.

У наступному році школі Лонського виповниться 50 років. Через півстоліття вона перестала бути матеріальною, але не розгубила кращих традицій своїх уславлених попередників.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0