Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівським рукопашникам «змішаність» – не перешкода: бійці «Віктора» успішно виступили на першості з ММА

Time Додано: п'ятниця, 09 лют. 2018, 14:23 ( 9 міс. назад )

Уже, здається, традиційно з цілим комплектом нагород повертаються до Бердичева зі змагань юні бійці місцевого клубу рукопашного бою «Віктор». Останнім часом вихованці тренера Віктора Азізова доволі успішно демонструють свої вміння не лише у рідній «рукопашці», а й у популярному нині ММА – змішаних єдиноборствах. На початку лютого відкритий чемпіонат із ММА пройшов у Житомирі: близько 90 учасників із кількох клубів обласного центру й Коростишева склали конкуренцію бердичівлянам. Щодо наших земляків, то цього разу регламент дозволяв виходити на татамі дівчатам, так що до команди «Віктора», окрім Кирила Білоусова, Влада Коренівського, Богдана Солошака та Марата Азізова, увійшли досвідчена Діана Азізова та Валерія Савкевич. На жаль, на кількість наших бійців вплинув грип, нарікає тренер, втім, шістка його учнів заявила про себе впевнено: Діана та Кирил, розповідає, здобули перші місця, за Владом, Богданом та Валерією – «срібло» першості, чи не наймолодший з «вікторівців» – Марат Азізов – виборов почесне ІІІ місце.

Бердичівським рукопашникам «змішаність» – не перешкода: бійці «Віктора» успішно виступили на першості з ММА Бердичівським рукопашникам «змішаність» – не перешкода: бійці «Віктора» успішно виступили на першості з ММА Бердичівським рукопашникам «змішаність» – не перешкода: бійці «Віктора» успішно виступили на першості з ММА Бердичівським рукопашникам «змішаність» – не перешкода: бійці «Віктора» успішно виступили на першості з ММА Бердичівським рукопашникам «змішаність» – не перешкода: бійці «Віктора» успішно виступили на першості з ММА

Розраховувати здебільшого на ударну техніку налаштовував своїх юних підопічних Віктор Азізов: рукопашнику у партері робити нічого, його справа – працювати руками й ногами на 2-му поверсі, ну і задушливі прийоми застосувати при можливості. У клубі до настанов тренера звикли дослухатися, так що гарний результат не змусив на себе довго чекати.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0