Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівських «перлинок» вчать любити себе і берегти для майбутніх чоловіків

Time Додано: п'ятниця, 04 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Члени клубу «Перлина» відсвяткували закриття 2-го сезону. Два роки тому у Бердичеві вирішили створити щось таке, де дівчата віком від 13-ти до 16-17-ти відслідковували б своє зростання і зміни, які при цьому відбуваються зовні і зсередини. Допомогти їм мали досвідчені дорослі. Останні вчили, що дівчата – створіння особливі. Попереду у кожної – спілкування й зв’язок із представником сильної статі, кохання, заміжжя, материнство й ціле життя. До цього чарівні леді мають бути підготовлені. Зустрічі й бесіди, що відбувалися по кілька разів на місяць, проходили у навчально-розважальному дусі.

Бердичівських «перлинок» вчать любити себе і берегти для майбутніх чоловіків

Тетяна Моісєєва, спікер клубу для дівчат «Перлина»: «Я вважаю цей клуб дуже корисним для дівчат: у цьому віці на них великий вплив мають однолітки, друзі, які не завжди дають гарні поради. І тому ми намагаємося знайти правильний вихід із певних проблем, наштовхнути дівчат на правильний шлях, аби у подальшому вони були гідними звання «жінки» і не жалкували про те, що зробили у молодому віці.»

Теми, що їх розглядали на засіданнях «Перлини», організатори клубу намагалися якомога більше урізноманітнити. Життя – річ серйозна, кажуть, не все у ньому обмежується зв’язком із чоловіком. Не слід, зокрема, забувати про існування звичайної дружби. Окрема тема – відносини з батьками. Сучасна молодь, здається, здебільшого забула про те, що ті є найближчими людьми на Землі, які неодмінно бажають щастя своїм дітям. Але й цими темами спілкування у клубі не обмежувалось.

Ульяна Поліщук, спікер клубу для дівчат «Перлина»: «Ми розглядаємо наступні теми: «Як стати особливою», «Ти особлива», «Ти – прекрасна дівчина», «Хто такий і який мій наречений», «Якою повинна бути жінка»… Вважаю що жінка повинна, бути ніжною, прекрасною, особливою і до того ж господаркою. Ці теми ми закріплюємо дискусією й іграми.»

Ніла Голубнича, організатор клубу для дівчат «Перлина»: «Цьогоріч клуб розширив свої межі: одного четверга ми організовуємо тематичну зустріч, іншого – зустріч за «круглим столом», до якого ми запрошуємо відомих у Бердичеві людей . Вони із задоволенням приходять до нас і відповідають на запитання «перлинок» – особисті і про кар’єру. Подобається таке спілкування усім.»

Кохання… Що не кажи, а без нього жодна леді не стане по-справжньому щасливою й успішною. Саме воно в одну мить робить з будь-якої жінки сонячну істоту, яка світиться особливим світлом. Здається, все зрозуміло: є Він, є Його почуття і почуття до Нього, тож можна стрімголов кидатися у вирій любові. Але тут дорослі нагадують: ЇЇ Бог дав жінці один раз, і перш, ніж розлучитися зі цнотою, радять дівчатам добряче подумати.

Тетяна Моісєєва, спікер клубу для дівчат «Перлина»: «Ми рекомендуємо їм не займатися сексом до шлюбу. Звичайно, вибір за ними, але ми вважаємо так за краще: по-перше, знижається ризик захворюваності на різні хвороби, по-друге, це – вірність своєму чоловікові, який цінуватиме свою дружину…»

Розмови про суто жіноче й нерідко досить делікатні теми... Означає, це, що хлопцям до клубу зась? Зовсім ні. І церемонія закриття сезону, і розповіді дівчат свідчили – хлопці тут бажані гості. Звісно, окрім моментів, коли «перлинки» розмовляють про своє, «про дівоче».

Ніла Голубнича, організатор клубу для дівчат «Перлина»: «Ми запрошуємо їх на «круглі столи» разом із фахівцями. Вони залюбки приходять. Але коли обговорюються чисто дівочі теми, то, звісно, самі дівчат не хочуть, аби це чув хтось зі сторонніх.»

Ніла Голубнича збирає Бердичевом піщинки до своєї мушлі… Намагається зробити так, аби усі вони не втомлювалися дивитися вгору, ловлячи сонячне проміння. Із часом, не сумнівається, ці піщинки, як і має бути у природі, перетворяться на прекрасні, вишукані й коштовні перлини.

Ульяна Поліщук, спікер клубу для дівчат «Перлина»: «Я раджу кожній дівчині прийти до нашого клубу, адже у нас вона зможе проявити себе по-справжньому, відкрити свої таланти, узнати, яка вона є насправді і просто чудово провести час. У нас в «Перлині» можна отримати багато посмішок, подарунків, любові.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0