Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівських молодят епідемія грипу обходить стороною

Time Додано: п'ятниця, 20 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У час, коли країною розгулює грип, люди розділилися на тих, хто не боїться сміливо виходити на вулицю без пов’язки і на тих, кого вірус налякав своїми темпами поширення. Останні намагається уникати великих скупчень та не влаштовувати гучних свят.

Бердичівських молодят епідемія грипу обходить стороною

Весілля — це завжди багато гостей, обіймів та поцілунків. Як до епідемії ставляться ті, хто вирішили традиційно відсвяткувати знаменну дату? Чи не спонукає їх поширення хвороби до скасування заходу?

Лариса Слободянюк, працівниця РАЦСу: «Никто не отказывался от свадеб, все проходило, как положено, ни одна пара не отказалась.»

Олена: «Я не дуже приймаю це до душі і думаю, що у нас все буде добре.»та Денис, наречені: «Це, по-перше, кохання, а що там говорять про грип нас, не лякає.»

Батьки та родичі молодят кажуть: “Коли дивишся на щасливі обличчя дітей, ніякі хвороби не страшні. Справжньому коханню не зможуть завадити жодні перепони.”

Власників бердичівських ресторанів епідемія не обійшла стороною: щоправда, одних вона торкнулася у більшій мірі, інших — у меншій.

Ганна Мельник, власниця ресторану: «У нашому ресторані у порівнянні з минулим роком і цього року не зменшилась кількість замовлень: весілля як проводились, так і проводяться, і навіть у період епідемії не зменшилась кількість людей на святкуваннях. І хворих ми, здається, не бачили.»

Хоча замовлень вистачає, кажуть ресторатори, але завжди хочеться кращого — чим побільше клієнтів. Про епідемію грипу вони намагаються не думати і завжди з усмішкою зустрічають відвідувачів.

Отже, як свідчать дійові особи весільного обряду, цьогоріч підступній хворобі не вдалося перешкодити усім бажаючим створити сім’ю, яка завжди була, є та буде однією із найголовніших цінностей суспільства.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0