Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівських чиновників звільнятимуть за недбале ставлення до звернень населення

Time Додано: п'ятниця, 11 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Чим жив та як розвивався Бердичів у 2010-му році, обговорили на черговому засіданні члени міськвиконкому. Вже ні для кого не секрет, доповіла присутнім заступник міського голови Таміла Павлішина, що за минулий рік місто отримало чимало іноземних капіталовкладень, а саме — більше двох мільйонів доларів. Окрім того, зазначила Таміла Павлішина, на деяких підприємствах міста прослідковувалася тенденція до зростання обсягів виробництва. А це, каже заступниця, нові надходження до бюджету.

Бердичівських чиновників звільнятимуть за недбале ставлення до звернень населення

Не дивлячись на позитивні зсуви в економіці Бердичева, борги за енергоносії у підприємств так і залишаються. Щоправда, доповідає Таміла Павлішина, керівники знаходять виходи з цього складного становища, проводячи ряд енергозберігаючих заходів.

Таміла Павлішина, заступник Бердичівського міського голови: «У 2010-му році ЗАТ “Дніпровуд” придбано обладнання для переробів відходів виробництва на щепу. ТОВ “Бердичівська фабрика морозива” встановила інфрачервоні трубчасті газові обігрівачі. На “Прогресі” проведено заміну старих компресорних агрегатів на нові, енергозберігаючі. “Пивоварний завод” встановив обладнання для системи охолодження. На хлібозаводі проведено заміну пічного опалення на парове. Водоканала встановив частотний регулятор з системою плавного спуску на насосній станції №1. загалом, у Бердичеві на впровадження енергозберігаючих заходів у 2010-му році витрачено близько семи мільйонів гривень.»

Економіка міста не може існувати без бюджету. Про виконання міського бюджету розповіла на засіданні головний фінансист Бердичева Алла Пацата. З її слів, до загального фонду вже надійшло на 33 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тобто, зазначила начальник фінансового управління, бюджет виконується, як то кажуть, за планом. Заборгованості по виплатам заробітної плати немає. Єдиний негатив — недоїмка.

Алла Пацата, начальник міського фінансового управління: «станом на перше лютого 2011-го року недоїмка по платежах до місцевого бюджету склала 1млн. 95 тис. грн. З них — до міського бюджету — 803тис. грн. У порівнянні з початком року недоїмка до місцевого бюджету зменшилась на 561 тис. грн., до міського — на 558 тис. грн.. Найбільшими боржниками до міського бюджету є ВК №70 (226 тис. грн.), ЖЕК №2 (26 тис. грн.) і ЖЕК №6 (54 тис. грн.).»

Останнє, що розглянули на виконкомі, було питання роботи зі зверненнями громадян. Начальник відділу роботи з територіальною громадою Світлана Борисова у своїй доповіді підвела підсумки напрацювань їхнього відділу, куди безпосередньо звертаються люди зі своїми проблемами.

Світлана Борисова, начальник відділу роботи з територіальною громадою: «Упродовж 2010-го року до виконкому надійшло 4994 звернення із пропозиціями, заявами та скаргами. Це на 383 менше, ніж за аналогічний період 2009-го року. Також зменшилась кількість колективних звернень. Їх надійшло 173, що на 53 менше, ніж у минулому році. 158 колективних звернень виконано, по п’ятнадцяти надано роз’яснення.»

Питання спілкування із населенням, допомоги людям та роз’яснення їм тієї чи іншої інформації — найважливіше у чиновницькій сфері, наголосив міський голова Василь Мазур. Якщо у виконкомі немає жодних обмежень щодо прийому громадян (ні в днях, ні в годинах), то і в керівників підприємств, установ й організацій має бути таке ж правило.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Зняти всі обмеження у видачі різних довідок. Повинна бути уповноважена людина, яка постійно знаходиться на робочому місці і здійснює видачу довідок, необхідних людині. Всілякі графіки відмінити. Прийом керівника — само собою. Я попереджаю: навіть з приватними і полу приватними підприємствами, на яких це не буде зроблено, договори про співпраці будуть розірвані. Що стосується комунальних підприємств, їхні керівники будуть звільнені.»

З 1-го березня поточного року такі нововведення повинні існувати на кожному підприємстві міста, зазначив міський голова. Якщо прийом громадян проводитиметься не належним чином, наслідки не змусять на себе довго чекати.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0