Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівських бухгалтерів вчили, як платити єдиний соціальний внесок

Time Додано: середа, 17 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичівські бухгалтери готуються до сплати єдиного соціального внеску. Відповідний закон цього липня ухвалила Верховна Рада України, він вступить у силу з першого січня 2011-го року. Аби роз’яснити основні моменти цього закону, фахівці управління Пенсійного Фонду провели семінар для бухгалтерів.

Бердичівських бухгалтерів вчили, як платити єдиний соціальний внесок

Нині страхові внески слід сплачувати до Фонду на випадок безробіття, Фонду з тимчасової втрати працездатності, від нещасних випадків та Пенсійного Фонду. Із введенням нового закону замість чотирьох платники робитимуть внески до одного фонду – Пенсійного.

Світлана Мосійчук, начальник відділу обліку надходження платежів управління ПФ у м. Бердичеві: «Пенсійний Фонд буде адміністратором, виконуватиме три основні функції. Це збір, обрахування єдиного внеску та контроль за його сплатою».

Всі теперішні платники, які застраховані у тому чи іншому фонді, автоматично стануть платниками єдиного соціального внеску. Кожне підприємство, установа, організація, а також фізичні особи-підприємці сплачуватимуть внесок на свій окремий рахунок. Таких Пенсійний Фонд відкриє 85. Усі кошти будуть розділятися на 4 страхові фонди. Розмір единого внеску не може бути меншим за рівень мінімального страхового внеску, який залежить від розміру мінімальної зарплати.

Світлана Мосійчук, начальник відділу обліку надходження платежів управління ПФ у м. Бердичеві: «Сплата проводитиметься щомісяця до 20-го числа. Щодо приватних підприємців, тут без змін: здавати слід протягом року. Тобто, до 1 квітня 2011 підприємці здають звітність за 2010 рік, а за єдиний страховий внесок 2011-го – до 1.04.12 р.».

Запровадження єдиного соціального внеску, кажуть фахівці управління Пенсійного Фонду, має полегшити роботу бухгалтерам. Але разом з тим і підвищити їхню персональну відповідальність за допущені у звітності помилки та неточності.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0