Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівських бухгалтерів вчили, як платити єдиний соціальний внесок

Time Додано: середа, 17 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Бердичівські бухгалтери готуються до сплати єдиного соціального внеску. Відповідний закон цього липня ухвалила Верховна Рада України, він вступить у силу з першого січня 2011-го року. Аби роз’яснити основні моменти цього закону, фахівці управління Пенсійного Фонду провели семінар для бухгалтерів.

Бердичівських бухгалтерів вчили, як платити єдиний соціальний внесок

Нині страхові внески слід сплачувати до Фонду на випадок безробіття, Фонду з тимчасової втрати працездатності, від нещасних випадків та Пенсійного Фонду. Із введенням нового закону замість чотирьох платники робитимуть внески до одного фонду – Пенсійного.

Світлана Мосійчук, начальник відділу обліку надходження платежів управління ПФ у м. Бердичеві: «Пенсійний Фонд буде адміністратором, виконуватиме три основні функції. Це збір, обрахування єдиного внеску та контроль за його сплатою».

Всі теперішні платники, які застраховані у тому чи іншому фонді, автоматично стануть платниками єдиного соціального внеску. Кожне підприємство, установа, організація, а також фізичні особи-підприємці сплачуватимуть внесок на свій окремий рахунок. Таких Пенсійний Фонд відкриє 85. Усі кошти будуть розділятися на 4 страхові фонди. Розмір единого внеску не може бути меншим за рівень мінімального страхового внеску, який залежить від розміру мінімальної зарплати.

Світлана Мосійчук, начальник відділу обліку надходження платежів управління ПФ у м. Бердичеві: «Сплата проводитиметься щомісяця до 20-го числа. Щодо приватних підприємців, тут без змін: здавати слід протягом року. Тобто, до 1 квітня 2011 підприємці здають звітність за 2010 рік, а за єдиний страховий внесок 2011-го – до 1.04.12 р.».

Запровадження єдиного соціального внеску, кажуть фахівці управління Пенсійного Фонду, має полегшити роботу бухгалтерам. Але разом з тим і підвищити їхню персональну відповідальність за допущені у звітності помилки та неточності.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0