Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський виконком затвердив програму розвитку освіти

Time Додано: вівторок, 21 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У ній передбачено зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, створення середовища, сприятливого для збереження здоров’я дітей та охоплення їх мережею позашкільних закладів. Велику надію розробники програми покладають на активність шкільних колективів. Оскільки у міському бюджеті грошей на все не вистачає, учні та вчителі можуть брати участь у конкурсах та проектах і таким чином вигравати собі комп'ютери чи іншу техніку, вважає начальник управління освіти.

Бердичівський виконком затвердив програму розвитку освіти

Валентина Адаменко, нач. управління освіти і науки Бердичівського міськвиконкому: “Основне завдання програми- систематизувати роботу по всіх напрямках: позашкілля, дошкілля, загальна освіта. Щоб ми бачили, коли дитина приходить у дитсадок, як потім росте і розвивається”.

Нова програма — нові люди. Ще кілька кадрових змін відбулося у міській освіті. Заступницю керівника медичного коледжу Лідію Савченко призначили директором 8 школи. Нові очільники відтепер у таборі “Соколятко” та екологічному центрі виховання дітей та юнацтва. Ці та інші заклади готуються до оздоровлювального сезону.

Іван Демусь, заст. Бердичівського міського голови: “В цьому році у місті діятиме 15 пришкільних таборів, і група оздоровлення при міській лікарні. Головний напрямок оздоровлення — табір “Соколятко”.

“Соколятко” до приїзду дітей готове. Цього року школярі відпочиватимуть там 21 день, а не 18, як було раніше. Такі зміни ухвалила Верховна Рада. Разом з цим зросла і вартість путівок. Один день у таборі обійдеться батькам у 76 гривень, путівка - не менш як у 1600. Працюючим татам і мамам допоможе Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Тамара Павлович, директор Бердичівської виконавчої дирекції Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності: “Право на відшкодування оздоровлення мають платники єдиного податку, працівники установ та організацій, працюючі пенсіонери, усиновителі”.

За день відпочинку дитини Фонд соціального страхування відшкодовує батькам 30 гривень за харчування і 3 — за медичні послуги та культурні заходи. Це здешевлює путівку на 693 гривні.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0