Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський виконком затвердив програму розвитку освіти

Time Додано: вівторок, 21 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У ній передбачено зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, створення середовища, сприятливого для збереження здоров’я дітей та охоплення їх мережею позашкільних закладів. Велику надію розробники програми покладають на активність шкільних колективів. Оскільки у міському бюджеті грошей на все не вистачає, учні та вчителі можуть брати участь у конкурсах та проектах і таким чином вигравати собі комп'ютери чи іншу техніку, вважає начальник управління освіти.

Бердичівський виконком затвердив програму розвитку освіти

Валентина Адаменко, нач. управління освіти і науки Бердичівського міськвиконкому: “Основне завдання програми- систематизувати роботу по всіх напрямках: позашкілля, дошкілля, загальна освіта. Щоб ми бачили, коли дитина приходить у дитсадок, як потім росте і розвивається”.

Нова програма — нові люди. Ще кілька кадрових змін відбулося у міській освіті. Заступницю керівника медичного коледжу Лідію Савченко призначили директором 8 школи. Нові очільники відтепер у таборі “Соколятко” та екологічному центрі виховання дітей та юнацтва. Ці та інші заклади готуються до оздоровлювального сезону.

Іван Демусь, заст. Бердичівського міського голови: “В цьому році у місті діятиме 15 пришкільних таборів, і група оздоровлення при міській лікарні. Головний напрямок оздоровлення — табір “Соколятко”.

“Соколятко” до приїзду дітей готове. Цього року школярі відпочиватимуть там 21 день, а не 18, як було раніше. Такі зміни ухвалила Верховна Рада. Разом з цим зросла і вартість путівок. Один день у таборі обійдеться батькам у 76 гривень, путівка - не менш як у 1600. Працюючим татам і мамам допоможе Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Тамара Павлович, директор Бердичівської виконавчої дирекції Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності: “Право на відшкодування оздоровлення мають платники єдиного податку, працівники установ та організацій, працюючі пенсіонери, усиновителі”.

За день відпочинку дитини Фонд соціального страхування відшкодовує батькам 30 гривень за харчування і 3 — за медичні послуги та культурні заходи. Це здешевлює путівку на 693 гривні.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0