Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський військкомат: від нас не потрібно бігати – у нас потрібно консультуватись

Time Додано: вівторок, 16 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

З 1-го березня у Бердичеві стартували призовні заходи «Весна-2010». Цьогорічний весняний призов має поповнити лави ЗСУ 92-ма представниками Бердичівщини. Цифра не надто велика, але план має бути виконаний і у місцевому військкоматі розпочато відповідну роботу.

Бердичівський військкомат: від нас не потрібно бігати – у нас потрібно консультуватись

Олег Коріненко, військовий комісар Бердичівського об'єднаного міськрайонного військкомату: «Хлопці до нас приходять свідомо. На відміну від попередніх років з’явилось багато тих, хто свідомо хоче служити. Тобто, молодь розуміє, що без служби в армії гідного місця у житті не посядеш. Багато хто після служби обирають службу у правоохоронних органах, Департаменті виконання покарань, багато хто обирає службу у ЗСУ за контрактом.»

У багатьох призовників побутує думка: після того, як переступив поріг військкомату – назад вороття немає, з медичної комісії, мовляв, дорога відразу ж прямісінько до армії. Це абсолютно не так, запевняють військові. Протягом березня, кажуть, проводитимуться контрольні медогляди, де визначатиметься стан здоров’я призовників. З 1-го квітня розпочнуть свою роботу призовні комісії: посадовці міста й району разом із медиками остаточно визначатимуть долю юнаків. У військкоматі наголошують: їм не потрібна кількість будь-якою ціною, їх цікавить якість.

Олег Коріненко, військовий комісар Бердичівського об'єднаного міськрайонного військкомату: «Ні я особисто як військовий комісар, ні командири військових частин не зацікавлені у тому, аби у них служили хворі солдати або солдати із низькими моральними якостями. Тому прискіпливо вивчається кожен призовник, проводяться бесіди з батьками, враховується сімейний стан, особисте бажання призовника служити. Я завжди казав, що армія – то не виправна колонія. Якщо до 18-ти років юнака не виховали ні сім’я, ні навчальний заклад, то військова частина його не виховає.»

Молодь нині здебільшого слабка, констатує Олег Коріненко, ні спортом, ні багато чим іншим її не зацікавити, до армії частина хлопців йде замкненими, некомунікабельними, через що потім з’являються проблеми. Юнаки, як вогню страшаться військкомату, а дарма: у цих стінах їх обов’язково ознайомлять із правами щодо відстрочки, звільнення від служби та інше. Батькам, зауважує військовий комісар, також не завадило б відвідувати установу разом із синами. Нерідко саме тут матері й батьки дізнаються багато цікавого з життя своїх чад. Хтось, як виявляється, має серйозні проблеми зі здоров’ям, ну а хтось – із законом.

І взагалі, підсумовує Бердичівський військовий комісар, військкомату немає чого боятися: насильно волокти до армії звідси нікого не збираються, зате завжди можна отримати багато корисної інформації.

Олег Коріненко, військовий комісар Бердичівського об'єднаного міськрайонного військкомату: «Вітчизняне законодавство пропонує доволі значний перелік як різного роду відстрочок, так і причин, через які юнак взагалі не може служити... Коли ми спільно із міліцією знаходимо тих, хто «бігає» від армії, то часто виявляється, що дехто з них мав право на відстрочку... Нам такі солдати не потрібні. Нехай вони не бігають від нас, а приходять до нас: службовці проконсультують їх з усіх питань, і призовна комісія вирішить усі проблемиі.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0