Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський військкомат: від нас не потрібно бігати – у нас потрібно консультуватись

Time Додано: вівторок, 16 бер. 2010, 06:00 ( близько 9 року назад )

З 1-го березня у Бердичеві стартували призовні заходи «Весна-2010». Цьогорічний весняний призов має поповнити лави ЗСУ 92-ма представниками Бердичівщини. Цифра не надто велика, але план має бути виконаний і у місцевому військкоматі розпочато відповідну роботу.

Бердичівський військкомат: від нас не потрібно бігати – у нас потрібно консультуватись

Олег Коріненко, військовий комісар Бердичівського об'єднаного міськрайонного військкомату: «Хлопці до нас приходять свідомо. На відміну від попередніх років з’явилось багато тих, хто свідомо хоче служити. Тобто, молодь розуміє, що без служби в армії гідного місця у житті не посядеш. Багато хто після служби обирають службу у правоохоронних органах, Департаменті виконання покарань, багато хто обирає службу у ЗСУ за контрактом.»

У багатьох призовників побутує думка: після того, як переступив поріг військкомату – назад вороття немає, з медичної комісії, мовляв, дорога відразу ж прямісінько до армії. Це абсолютно не так, запевняють військові. Протягом березня, кажуть, проводитимуться контрольні медогляди, де визначатиметься стан здоров’я призовників. З 1-го квітня розпочнуть свою роботу призовні комісії: посадовці міста й району разом із медиками остаточно визначатимуть долю юнаків. У військкоматі наголошують: їм не потрібна кількість будь-якою ціною, їх цікавить якість.

Олег Коріненко, військовий комісар Бердичівського об'єднаного міськрайонного військкомату: «Ні я особисто як військовий комісар, ні командири військових частин не зацікавлені у тому, аби у них служили хворі солдати або солдати із низькими моральними якостями. Тому прискіпливо вивчається кожен призовник, проводяться бесіди з батьками, враховується сімейний стан, особисте бажання призовника служити. Я завжди казав, що армія – то не виправна колонія. Якщо до 18-ти років юнака не виховали ні сім’я, ні навчальний заклад, то військова частина його не виховає.»

Молодь нині здебільшого слабка, констатує Олег Коріненко, ні спортом, ні багато чим іншим її не зацікавити, до армії частина хлопців йде замкненими, некомунікабельними, через що потім з’являються проблеми. Юнаки, як вогню страшаться військкомату, а дарма: у цих стінах їх обов’язково ознайомлять із правами щодо відстрочки, звільнення від служби та інше. Батькам, зауважує військовий комісар, також не завадило б відвідувати установу разом із синами. Нерідко саме тут матері й батьки дізнаються багато цікавого з життя своїх чад. Хтось, як виявляється, має серйозні проблеми зі здоров’ям, ну а хтось – із законом.

І взагалі, підсумовує Бердичівський військовий комісар, військкомату немає чого боятися: насильно волокти до армії звідси нікого не збираються, зате завжди можна отримати багато корисної інформації.

Олег Коріненко, військовий комісар Бердичівського об'єднаного міськрайонного військкомату: «Вітчизняне законодавство пропонує доволі значний перелік як різного роду відстрочок, так і причин, через які юнак взагалі не може служити... Коли ми спільно із міліцією знаходимо тих, хто «бігає» від армії, то часто виявляється, що дехто з них мав право на відстрочку... Нам такі солдати не потрібні. Нехай вони не бігають від нас, а приходять до нас: службовці проконсультують їх з усіх питань, і призовна комісія вирішить усі проблемиі.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0