Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський відділі з питань надзвичайних ситуацій констатує: трагедію на МЮДа можна було попередити

Time Додано: неділя, 21 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У зв’язку із трагедією, що сталася по вулиці МЮДа, керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій Віктор Рябушко зібрав на нараду комунальні служби міста, голів співвласників багатоповерхових будинків та представників служби МНС. 13 березня на МЮДа 5а стався вибух, в результаті якого загинула одна людина. Перше і найголовніше, що обговорювали на нараді, — попередження та уникнення подібних ситуацій у місті. Такі засідання, говорить Віктор Рябушко, проводяться щоквартально.

Бердичівський відділі з питань надзвичайних ситуацій констатує: трагедію на МЮДа можна було попередити

Віктор Рябушко, нач. відділу з питань НС та цивільного захисту населення: «Є план роботи, але життя вносить свої коректури. І коректури людей для нас головне не цей час. Треба дивитися на проблеми очима людей. Ми вирішили зробити цю нараду і проаналізувати нашу діяльність: які є недоліки.»

Думка співвласників багатоповерхівок, каже Віктор Рябушко, для них дуже важлива. Оскільки саме голови правління найчастіше спілкуються із мешканцями будинків, знають кожну їхню проблему, кожну потребу. Саме на них покладається велика роль з організації пожежної безпеки та попередженню надзвичайних ситуацій, зазначають “еменесники”.

Володимир Рейко заст. нач. Бердичівського РУ ГУ МНС: «Вони повинні очищати балкони, не допускати захаращення цих балконів, сушильних комір, вентиляційних приміщень. Всі підвали мають бути зачинені. Повинні бути куточки на протипожежну тематику, інформаційні листи мають постійно відновлюватися.»

Трагедію на МЮДа можна було попередити, констатували на нараді, якби незаконно встановлені газові колонки виявили до вибуху, а не після. Самостійне встановлення мешканцями будинків опалювальних чи газових приладів обурює голів співвласників. Цю ситуацію потрібно брати під постійний контроль, вважають останні. Можливо, виявлення випадків незаконного встановлення того чи іншого обладнання і попередить виникнення надзвичайних ситуацій у місті.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0