Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський відділі з питань надзвичайних ситуацій констатує: трагедію на МЮДа можна було попередити

Time Додано: неділя, 21 бер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У зв’язку із трагедією, що сталася по вулиці МЮДа, керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій Віктор Рябушко зібрав на нараду комунальні служби міста, голів співвласників багатоповерхових будинків та представників служби МНС. 13 березня на МЮДа 5а стався вибух, в результаті якого загинула одна людина. Перше і найголовніше, що обговорювали на нараді, — попередження та уникнення подібних ситуацій у місті. Такі засідання, говорить Віктор Рябушко, проводяться щоквартально.

Бердичівський відділі з питань надзвичайних ситуацій констатує: трагедію на МЮДа можна було попередити

Віктор Рябушко, нач. відділу з питань НС та цивільного захисту населення: «Є план роботи, але життя вносить свої коректури. І коректури людей для нас головне не цей час. Треба дивитися на проблеми очима людей. Ми вирішили зробити цю нараду і проаналізувати нашу діяльність: які є недоліки.»

Думка співвласників багатоповерхівок, каже Віктор Рябушко, для них дуже важлива. Оскільки саме голови правління найчастіше спілкуються із мешканцями будинків, знають кожну їхню проблему, кожну потребу. Саме на них покладається велика роль з організації пожежної безпеки та попередженню надзвичайних ситуацій, зазначають “еменесники”.

Володимир Рейко заст. нач. Бердичівського РУ ГУ МНС: «Вони повинні очищати балкони, не допускати захаращення цих балконів, сушильних комір, вентиляційних приміщень. Всі підвали мають бути зачинені. Повинні бути куточки на протипожежну тематику, інформаційні листи мають постійно відновлюватися.»

Трагедію на МЮДа можна було попередити, констатували на нараді, якби незаконно встановлені газові колонки виявили до вибуху, а не після. Самостійне встановлення мешканцями будинків опалювальних чи газових приладів обурює голів співвласників. Цю ситуацію потрібно брати під постійний контроль, вважають останні. Можливо, виявлення випадків незаконного встановлення того чи іншого обладнання і попередить виникнення надзвичайних ситуацій у місті.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0