Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський РЕМ: про переплати, нового постачальника та нові платіжки

Time Додано: вівторок, 19 лют. 2019, 16:26 ( 3 міс. назад )

У коридорах Бердичівського РЕМу, а також на вулиці – величезні черги. Більшість людей, тримаючи у руках платіжки за грудень і січень, збентежені: у грудні за електропостачання була переплата, а у платіжках за січень надлишок чомусь не врахували. Куди ділась переплата і чи чекати її повернення? Переважно із таким запитанням і стоять.

Бердичівський РЕМ: про переплати, нового постачальника та нові платіжки

Справа в тому, що із 1 січня змінився постачальник послуг електроенергії на території Житомирщини, ним стало товариство з обмеженою відповідальністю «Житомирська обласна енергопостачальна компанія», що скорочено ТОВ «ЖОЕК». Тим часом, чимало бердичівлян продовжували сплачувати кошти на рахунок АТ «Житомиробленерго». Таким чином, на одних платіжках переплата, на інших, уже від нового постачальника – виставлені рахунки за фактично спожиту електроенергію, без врахувань минуломісячної переплати. Кошти буде повернуто згодом; коли саме і яким чином – інформує мененджер Бердичівського Центру обслуговування споживачів.

Тим споживачам, які користуються субсидією, пояснює фахівець, повернення коштів обіцяють лише по закінченні опалювального сезону.

Багатьох споживачів, наприклад, відверто обурює, чому ж переплату за грудень мають чекати лише у травні, а за січень слід платити, замість скористатись надлишком коштів.

Щоб не чекати бердичівлянам у чергах, заяву можна отримати від контролера, каже мененджер, а віддати поштою чи особисто.

Фахівці Бердичівського РЕМу іще раз просять звернути увагу бердичівлян, що, починаючи із січня рахунки за спожиту електроенергію необхідно сплачувати за реквізитами товариства з обмеженою відповідальністю «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» (ТОВ «ЖОЕК») Довідки за тел.: 2-4421, 5-24-69

Автор: Олена Лук'янюк

Chatbubbles Коментарів: 0