Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський РЕМ масово відключає боржників

Time Додано: субота, 21 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Понад півтора мільйона гривень заборгували побутові споживачі за електроенергію. Тому Бердичівський РЕМ відключає всіх, хто винен підприємству понад сто гривень. Лише за останній тиждень без світла у помешканнях лишилося 158 абонентів, на черзі – ще близько тисячі.

Бердичівський РЕМ масово відключає боржників

Алла Рибаченко, заст.директора РЕМ по роботі з побутовими споживачами: «З початку листопада похолодшало і споживання електроенергії різко зросло. “Житомиробленерго” змушує нас проплачувати чималі кошти за вже використану електроенергію. Також почастішали крадіжки. Так в районі Загребелля по вулиці Гагаріна та Космічній виявлено багато порушників правил користування електроенергією. Люди крадуть її, вона не обліковується”.

Саме такі обставини змушують удаватися до масових відключень, пояснюють енергетики. Це найжорсткіше, чим можна дисциплінувати абонентів. Всього у РЕМі їх 50 тисяч, 17 з яких – пільговики. Вчасно платять за світло саме останні, каже Алла Рибаченко.

Щодня у місті та районі над відключеннями працюють три бригади, а з 23 листопада їх буде вдвічі більше, обіцяють у РЕМі. Собі на допомогу працівники підприємства покликали сучасні технології. Завдяки їм відключити у квартирі електроенергію можна не виходячи з кабінету. Варто лише натиснути одну клавішу. Така система роботи нині використовується на Червоній Горі, у перспективі її застосовуватимуть в усьому місті. Енергетики закликають громадян вчасно розраховуватися за послуги, тому що лише це гарантує постійне електропостачання. А також нагадують, що відключити значно легше, аніж відновити енергію у помешканні. Повторне підключення коштує двісті гривень і проводиться протягом трьох днів за умови погашення боргу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0