Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський РЕМ масово відключає боржників

Time Додано: субота, 21 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Понад півтора мільйона гривень заборгували побутові споживачі за електроенергію. Тому Бердичівський РЕМ відключає всіх, хто винен підприємству понад сто гривень. Лише за останній тиждень без світла у помешканнях лишилося 158 абонентів, на черзі – ще близько тисячі.

Бердичівський РЕМ масово відключає боржників

Алла Рибаченко, заст.директора РЕМ по роботі з побутовими споживачами: «З початку листопада похолодшало і споживання електроенергії різко зросло. “Житомиробленерго” змушує нас проплачувати чималі кошти за вже використану електроенергію. Також почастішали крадіжки. Так в районі Загребелля по вулиці Гагаріна та Космічній виявлено багато порушників правил користування електроенергією. Люди крадуть її, вона не обліковується”.

Саме такі обставини змушують удаватися до масових відключень, пояснюють енергетики. Це найжорсткіше, чим можна дисциплінувати абонентів. Всього у РЕМі їх 50 тисяч, 17 з яких – пільговики. Вчасно платять за світло саме останні, каже Алла Рибаченко.

Щодня у місті та районі над відключеннями працюють три бригади, а з 23 листопада їх буде вдвічі більше, обіцяють у РЕМі. Собі на допомогу працівники підприємства покликали сучасні технології. Завдяки їм відключити у квартирі електроенергію можна не виходячи з кабінету. Варто лише натиснути одну клавішу. Така система роботи нині використовується на Червоній Горі, у перспективі її застосовуватимуть в усьому місті. Енергетики закликають громадян вчасно розраховуватися за послуги, тому що лише це гарантує постійне електропостачання. А також нагадують, що відключити значно легше, аніж відновити енергію у помешканні. Повторне підключення коштує двісті гривень і проводиться протягом трьох днів за умови погашення боргу.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0