Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський РЕМ будує нові лінії електропередачі

Time Додано: вівторок, 02 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Нові бетонні електроопори замість старих дерев’яних нещодавно з’явились на кількох вулицях міста. Це Бердичівський район електромереж проводить планове капітальне будівництво.

Бердичівський РЕМ будує нові лінії електропередачі

У минулому році енергетики працювали на вулиці Аширбекова, цьогоріч взялися за Привокзальну площу та вулицю Білопільську. Першочергову заміну опор проводять там, де надходило найбільше скарг від мешканців, розповідає головний інженер підприємства Леонід Строкатюк. Більшість електроліній, що є у місті, побудовані ще у 50-60-ті рр., а тому є досить застарілими.

Леонід Строкатюк, головний інженер Бердичівського РЕМ: “Старе є старе, а нове — то нове. Якщо збудувати нову лінію, значить, буде менше скарг споживачів, а якість електроенергії буде кращою”.

Близько п’яти років тому РЕМ став осучаснювати своє господарство, намагаючись наблизити його до європейських стандартів. Нова повітряна ізольована лінія, що нею тепер замінюють звичні електродроти, виготовлена за технологією однієї зі швецьких фірм. Дріт ізольований, отже, безпечніший, каже головний інженер, також цей провід більш міцний, а тому він не прориватиметься після кожної негоди. 1 км такого проводу вартує 250 тисяч гривень, розповідає Леонід Строкатюк, кошти та бригаду фахівців для будівництва надає “Житомиробленерго”. Допомагають і бердичівські енергетики. Нову лінію проводять поруч із старою, аби не знеструмлювати цілу вулицю. На час виконання робіт ремівці відключають лише ті будинки, біля яких працюють.

В рамках такого капітального будівництва підприємство осучаснило трансформаторну підстанцію неподалік районної лікарні. Тепер на об’єкті замість восьми громіздких комірчин знаходиться компакте сучасне обладнання з автоматичним вмиканням резерву.

Леонід Строкатюк, головний інженер Бердичівського РЕМ: “Його раніше не було. Якщо з якоїсь лінії пропадала напруга, доводилось нашим монтерам або електрику лікарні бігти вручну вмикати дезрегенератор. А в цей час в операційній могла бути людина і за відсутності світла могли бути нехороші наслідки”.

Оновлення підстанції обійшлось у 220 тисяч гривень, каже головний інженер, ще майже на таку ж суму “потягнули” роботи на Привокзальній площі. Наступного року Бердичівський РЕМ планує збудувати нові лінії на низці інших вулиць міста вартістю близько мільйона гривень.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0