Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський район отримав нового голову.

Time Додано: середа, 28 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Ним став колишній керівник сільського господарства села Слободище Олег Шевчук. На представлення нового голови райдержадміністрації прибув губернатор Житомирської області Сергій Рижук. Кадрова перестановка у районі — це логічне продовження зміни влади у державі, пояснює губернатор. В Олегові Шевчукові керівництво області побачило молоду й амбітну особистість, яка 15 років працювала на розвиток рідного села, а тепер працюватиме на розвиток району. А це — відновлення агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості та індустрії. Обласна адміністрація запевнила: допомагатимуть, чим зможуть.

Бердичівський район отримав нового голову.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Ми сформуємо спеціальну комісію із семи блоків: економічний, фінансовий, адміністративний, юридичний тощо. 2-3 тижні нам знадобиться на вивчення справ у районі, а тоді вийдемо на конкретні рішення. А рішення будуть з двох великих груп: ті проблеми, які район самостійно вирішити не може, і ті проблеми, які залежать від здібностей, організованості, чіткості й послідовності районної влади.»

Усі проблеми одразу вирішити неможливо, говорить новий голова. А їх є чимало: Бердичівський район посідає одне із останніх місць із поголів’я рогатої худоби, із виробництва м’ясо-молочної продукції. Тож перш за все, каже Олег Шевчук, потрібно підіймати саме ці галузі господарства.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Головне завдання — це залучення інвестицій у ті галузі, що слабо розвинені у районі. Також співпраця з органами місцевого самоврядування. У центрі нашої роботи завжди повинна бути людина, тож будемо дуже уважно ставитись до проблем населення.»

На запитання, чи впорається зі своїми обов’язками новий голова, усі присутні почули доволі конкретну та ясну відповідь.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Працювати керівником сільськогосподарського підприємства останні 10-15 років було дуже складно. Бували навіть безвихідні ситуації, тож я звик до складних завдань і думаю, що ті задачі, які зараз стоятимуть перед районом, ми будемо вирішувати.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков





Chatbubbles Коментарів: 0