Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський район отримав нового голову.

Time Додано: середа, 28 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Ним став колишній керівник сільського господарства села Слободище Олег Шевчук. На представлення нового голови райдержадміністрації прибув губернатор Житомирської області Сергій Рижук. Кадрова перестановка у районі — це логічне продовження зміни влади у державі, пояснює губернатор. В Олегові Шевчукові керівництво області побачило молоду й амбітну особистість, яка 15 років працювала на розвиток рідного села, а тепер працюватиме на розвиток району. А це — відновлення агропромислового комплексу, харчової і переробної промисловості та індустрії. Обласна адміністрація запевнила: допомагатимуть, чим зможуть.

Бердичівський район отримав нового голову.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Ми сформуємо спеціальну комісію із семи блоків: економічний, фінансовий, адміністративний, юридичний тощо. 2-3 тижні нам знадобиться на вивчення справ у районі, а тоді вийдемо на конкретні рішення. А рішення будуть з двох великих груп: ті проблеми, які район самостійно вирішити не може, і ті проблеми, які залежать від здібностей, організованості, чіткості й послідовності районної влади.»

Усі проблеми одразу вирішити неможливо, говорить новий голова. А їх є чимало: Бердичівський район посідає одне із останніх місць із поголів’я рогатої худоби, із виробництва м’ясо-молочної продукції. Тож перш за все, каже Олег Шевчук, потрібно підіймати саме ці галузі господарства.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Головне завдання — це залучення інвестицій у ті галузі, що слабо розвинені у районі. Також співпраця з органами місцевого самоврядування. У центрі нашої роботи завжди повинна бути людина, тож будемо дуже уважно ставитись до проблем населення.»

На запитання, чи впорається зі своїми обов’язками новий голова, усі присутні почули доволі конкретну та ясну відповідь.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: «Працювати керівником сільськогосподарського підприємства останні 10-15 років було дуже складно. Бували навіть безвихідні ситуації, тож я звик до складних завдань і думаю, що ті задачі, які зараз стоятимуть перед районом, ми будемо вирішувати.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0