Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Переможцями волейбольного турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні стали студентки Бердичівського педколеджу
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже на волейбол записаться с ...
Time 17:28 - 26-11-2021
11-ро юних важкоатлетів вибороли перші місця на чемпіонаті області
Chatbox Роман Бабенко
Заниматься подобными видами спо ...
Time 09:47 - 12-11-2021
У «Бердичівтеплоенерго» чекають на Акти про готовність до опалювального сезону
Chatbox Роман Бабенко
Я тоже к отопительному сезону у ...
Time 10:21 - 26-10-2021
 За кредит від НЕФКО у Бердичеві замінять обладнання насосних станцій та частину труб
Chatbox Роман Бабенко
Возможность получить кредит это ...
Time 09:51 - 22-10-2021
До Дня фізичної культури і спорту: фестиваль «Великі уроки футболу» та відзначення тренерів
Chatbox Роман Бабенко
спортивные кроссы, легкие для б ...
Time 21:04 - 20-10-2021
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський Правий сектор: «На обласний штаб організації напали невідомі і ніяких внутрішніх розборок не було»

Time Додано: неділя, 01 черв. 2014, 06:00 ( більше 7 року назад )

Свою точку зору на події, що відбувались у центрі Житомира 27-го травня, нещодавно озвучили представники громадської організації «Правий сектор» у Бердичеві та Бердичівському районі.

Бердичівський Правий сектор: «На обласний штаб організації напали невідомі і ніяких внутрішніх розборок не було»

За повідомленнями обласних ЗМІ, близько сьомої години того вечора невідомі озброєні люди у масках захопили штаб Правого сектора, що знаходиться неподалік житомирської мерії. У приміщенні пролунали постріли, а активісти організації опинились у заручниках. Домовлялися про їх звільнення керівник обласної міліції та голова Житомирської ОДА. Потім з’явилась інформація, що конфлікт із стріляниною виник через внутрішні розборки між членами Правого сектора. Мовляв, його київські представники приїхали до Житомира, щоб поставити тут керівником свою людину.

Подібні закиди і різні чутки викликали обурення у бердичівському Правому секторі, тож, як безпосередні учасники тих подій, вони вирішили розповісти про все, що відбувалося в обласному штабі організації насправді.

Тетяна Філіонович, речник ГО «Правий сектор у Бердичеві та Бердичівському районі»: «Під час мирних зборів обласного Правого сектора по вулиці Великій Бердичівській невідомі люди намагалися зірвати роботу зборів і взагалі Правого сектора. Але силами бійців Правого сектора, самооборони, УМВС, СБУ, батальйону «Полісся» конфлікт було ліквідовано. Усі ці люди були затримані та передані слідчим органам».

Роман Чирка, політрадник ГО «Правий сектор у Бердичеві та Бердичівському районі»: «Зброї у представників Правого сектора не було. Голими руками вони роззброїли двох людей. Ці автомати були вилучені правоохоронцями. Окрема подяка губернатору Кізіну, який взяв участь у вирішенні цього питання».

Спростовують бердичівляни і офіційну версію правоохоронців щодо відсутності у конфлікті заручників. Розповідають, що скориставшись перервою, коли частина учасників зборів вийшла на вулицю, близько десяти невідомих потрапили всередину штабу.

Тетяна Філіонович, речник ГО «Правий сектор у Бердичеві та Бердичівському районі»: «В заручниках були усі, хто був присутній на зборах. Це і представники Бердичева, Житомира, Коростеня, Малина і Чуднова. Зараз усі вільні, живі та здорові».

Багато хто, констатують члени організації, сприймають Правий сектор майже як бандитське угрупування з кримінальних елементів. Такі думки, кажуть, далекі від істини. Разом з іншими патріотичними силами, Правий сектор, бердичівський зокрема, займається патріотичним вихованням, надає допомогу громадянам, бере участь у люстрації, чинить тиск на хабарників, захищає свободу України на сході. Існує чітка координація дій з областю та Києвом, тож ніякого конфлікту всередині їхньої організації не може бути.

Роман Чирка, політрадник ГО «Правий сектор у Бердичеві та Бердичівському районі»: «Ми ще не маємо інформації про те, що це були за люди. Але однозначно, це вороги не тільки Правого сектора. Якщо ми, організація, котра дотримується націоналістичних позицій, потрапляє під удар в самому центрі України, значить наша країна ще не дуже здорова».

Люди, котрі поширили інформацію про розборки між Правим сектором, не були присутні на місці події і не знають, що там відбувалось, продовжує Роман Чирка.

Роман Чирка, політрадник ГО «Правий сектор у Бердичеві та Бердичівському районі»: «Вони представляють організацію «Білий молот», яка виключена з Правого сектора ще 4 місяці тому. Але багато наших членів підтримують стосунки. Жоден з них не був не був з нами всередині і не знає, що там було. Хід подій дає підстави стверджувати, що це не розборки між Правим сектором. Це неможливо взагалі. Це розборки між людьми, які хотіли зірвати роботу Правого сектора і, можливо, підпорядкувати його. Ми не знаємо їхніх мотивів, тому що чекаємо результатів слідчих дій».

Вилучена у нападників зброя – незареєстрована, каже Роман Чирка. Члени Правого сектора сподіваються, що міліція розбереться з усіма цими питаннями, а також найближчого вівторка збираються провести в Житомирі повторні збори. Мають надію, що цього разу ніхто не завадить їм це зробити.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0