Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський підрозділ Житомирського інституту МАУП випустив 40 бакалаврів-економістів

Time Додано: неділя, 18 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із черговою групою тепер вже колишніх студентів попрощалися у Бердичівському підрозділі Житомирського інституту МАУП. Близко 40 випускників закладу отримали дипломи державного й міжнародного зразків, які свідчать про здобуту освіту у напрямку «Економіка підприємства» та ступінь бакалавра з економіки та управління персоналом.

Бердичівський підрозділ Житомирського інституту МАУП випустив 40 бакалаврів-економістів

Вони, кажуть, що йшли сюди не лише заради того, аби у майбутньому зробити карколомну кар’єру — їх, насамперед, цікавили якісні знання. Приємно те, що сподівання випускників справдилися на 100 %.

Віталій Гончарук, випускник Житомирського інституту МАУП: «У свій час я закінчив машинобудівний технікум, здобувши середню спеціальну освіту. Але для того, аби зробити кар’єру, потрібна вища освіта. Тож я обрав Бердичівський підрозділ МАУП. Про це не шкодую: уся моя група отримала тут дійсно гарні знання і навички.»

Директор Житомирського інституту МАУП радіє не лише з того, що вдалося зберегти приміщення й матеріально-технічну базу. Тамара Семенюк розраховує на те, що кількість бажаючих вступити до їхнього закладу збільшуватиметься. У березні, коли кількість абітурієнтів, які здають документи до інституту, традиційно є найнижчою, охочих вступити до закладу виявилося понад сотню, що є непоганим показником і гарним знаком, говорить Тамара Семенюк. Директор сподівається, що подальшому успішному існуванню інституту сприятиме і реструктуризація, яку провели нещодавно.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «Ми залишили у себе 3 кафедри замість 4-х, але кафедри ці повноцінні. Поповнені вони професурою, доцентами, кандидатами наук. Нині у нашому штаті таких нараховується 16, усього ж у нас навчають 76 викладачів, з яких близько 60 % - науковці. За цей період ми встигли підготувати 6 ліцензійних справ, у т. ч. і на профтехосвіту, і, що головне, на відкриття коледжу. Отримали «добро» на ряд нових спеціальностей, серед яких спеціальність «оцінювача». Потреба в останніх є чимала.»

У планах на майбутнє — перетворення Бердичівського підрозділу інституту на заочне відділення. Хоча, якщо кількість бажаючих вчитися тут зростатиме, припускає директор, то й до повноцінного денного відділення недалеко. А поки що більшу частину думок Тамари Семенюк займає черговий проект — створення коледжу на базі інституту.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «Щодо коледжу, то у цьому напрямку ми співпрацюємо із житомирською 8-ю школою. На її базі та на базі нашого інституту й буде проводитися набір. Також у нас є угода на гуртожиток. Велику кількість місць ми поки що надати не зможемо, але 50-ма ліжками представників малозабезпечених сімей ми забезпечимо.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0