Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський підрозділ Житомирського інституту МАУП випустив 40 бакалаврів-економістів

Time Додано: неділя, 18 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Із черговою групою тепер вже колишніх студентів попрощалися у Бердичівському підрозділі Житомирського інституту МАУП. Близко 40 випускників закладу отримали дипломи державного й міжнародного зразків, які свідчать про здобуту освіту у напрямку «Економіка підприємства» та ступінь бакалавра з економіки та управління персоналом.

Бердичівський підрозділ Житомирського інституту МАУП випустив 40 бакалаврів-економістів

Вони, кажуть, що йшли сюди не лише заради того, аби у майбутньому зробити карколомну кар’єру — їх, насамперед, цікавили якісні знання. Приємно те, що сподівання випускників справдилися на 100 %.

Віталій Гончарук, випускник Житомирського інституту МАУП: «У свій час я закінчив машинобудівний технікум, здобувши середню спеціальну освіту. Але для того, аби зробити кар’єру, потрібна вища освіта. Тож я обрав Бердичівський підрозділ МАУП. Про це не шкодую: уся моя група отримала тут дійсно гарні знання і навички.»

Директор Житомирського інституту МАУП радіє не лише з того, що вдалося зберегти приміщення й матеріально-технічну базу. Тамара Семенюк розраховує на те, що кількість бажаючих вступити до їхнього закладу збільшуватиметься. У березні, коли кількість абітурієнтів, які здають документи до інституту, традиційно є найнижчою, охочих вступити до закладу виявилося понад сотню, що є непоганим показником і гарним знаком, говорить Тамара Семенюк. Директор сподівається, що подальшому успішному існуванню інституту сприятиме і реструктуризація, яку провели нещодавно.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «Ми залишили у себе 3 кафедри замість 4-х, але кафедри ці повноцінні. Поповнені вони професурою, доцентами, кандидатами наук. Нині у нашому штаті таких нараховується 16, усього ж у нас навчають 76 викладачів, з яких близько 60 % - науковці. За цей період ми встигли підготувати 6 ліцензійних справ, у т. ч. і на профтехосвіту, і, що головне, на відкриття коледжу. Отримали «добро» на ряд нових спеціальностей, серед яких спеціальність «оцінювача». Потреба в останніх є чимала.»

У планах на майбутнє — перетворення Бердичівського підрозділу інституту на заочне відділення. Хоча, якщо кількість бажаючих вчитися тут зростатиме, припускає директор, то й до повноцінного денного відділення недалеко. А поки що більшу частину думок Тамари Семенюк займає черговий проект — створення коледжу на базі інституту.

Тамара Семенюк, директор Житомирського інституту МАУП: «Щодо коледжу, то у цьому напрямку ми співпрацюємо із житомирською 8-ю школою. На її базі та на базі нашого інституту й буде проводитися набір. Також у нас є угода на гуртожиток. Велику кількість місць ми поки що надати не зможемо, але 50-ма ліжками представників малозабезпечених сімей ми забезпечимо.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0