Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський підприємець запустив у Гнилоп'ять 3 тисячі щук

Time Додано: вівторок, 25 бер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Спортивна риболовля на річці Гнилоп'ять і різноманітна рибна фауна. Скажете, нереально? Навпаки, переконують ентузіасти, що вирішили випустити у водойму 3 тисячі щук.

Бердичівський підприємець запустив у Гнилоп'ять 3 тисячі щук

Підприємець Олександр Житнік привіз хижаків із Уланівського господарства. За рік одна така особина зможе вирости до кілограма. І якщо її не виловлять браконьєри - принесе чимало користі у ролі санітара — з'їсть хвору і малу рибу.

Олександр Житнік, приватний підприємець: “Я вирішив це зробити перш за все для того, щоб відродити те багатство, яке тут існувало раніше. Вся щука, що я випустив, належить кожному мешканцю нашого міста. І якщо є люди, яким не байдужа доля річки — хай мене підтримають”.

Декілька років тому міська влада обіцяла запустити у Гнилоп'ять рибу, яка їсть водорості і тим самим очищує воду. До ремонту греблі це робити було ризиковано, бо мальки могли б втекти через дірки. Тепер за цю справу беруться підприємці. Влада обіцяє їх підтримувати.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Дуже добре, що з'явилися такі люди. Ми вдячні Олександру Житніку за те, що він проявив таку ініціативу і хоче створити гарні умови. Думаю, що спільними зусиллями з рибнагладом і правоохоронними органами ми наведемо порядок на річці і тут буде можливість гарно відпочивати”.

У планах рибалок-спортсменів створити міський клуб, учасники якого дотримуватимуться принципу — впіймав-відпустив. За членські внески можна розвивати організацію, охороняти водойму і запускати туди рибу. А ще чоловіки планують створити команди і проводити у Бердичеві змагання зі спортивної риболовлі.

Микола Городчено, рибалка: “Ми вивчали досвід у інших областях. Напрям їхньої роботи — не тільки піднімати престиж риболовлі, і й приваблювати більше людей, дітей у цей спорт, давати можливість водоймі відродитися”.

Через 2 тижні у Гнилоп'ять Олександр Житнік запустить сома і личинки щуки. У його родині риболовля — це спадково. Син Артур теж полюбляє провести час за вудочкою. Тому у дорослих виникла ідея у серпні організувати дитячі змагання.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0