Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський підприємець запустив у Гнилоп'ять 3 тисячі щук

Time Додано: вівторок, 25 бер. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Спортивна риболовля на річці Гнилоп'ять і різноманітна рибна фауна. Скажете, нереально? Навпаки, переконують ентузіасти, що вирішили випустити у водойму 3 тисячі щук.

Бердичівський підприємець запустив у Гнилоп'ять 3 тисячі щук

Підприємець Олександр Житнік привіз хижаків із Уланівського господарства. За рік одна така особина зможе вирости до кілограма. І якщо її не виловлять браконьєри - принесе чимало користі у ролі санітара — з'їсть хвору і малу рибу.

Олександр Житнік, приватний підприємець: “Я вирішив це зробити перш за все для того, щоб відродити те багатство, яке тут існувало раніше. Вся щука, що я випустив, належить кожному мешканцю нашого міста. І якщо є люди, яким не байдужа доля річки — хай мене підтримають”.

Декілька років тому міська влада обіцяла запустити у Гнилоп'ять рибу, яка їсть водорості і тим самим очищує воду. До ремонту греблі це робити було ризиковано, бо мальки могли б втекти через дірки. Тепер за цю справу беруться підприємці. Влада обіцяє їх підтримувати.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Дуже добре, що з'явилися такі люди. Ми вдячні Олександру Житніку за те, що він проявив таку ініціативу і хоче створити гарні умови. Думаю, що спільними зусиллями з рибнагладом і правоохоронними органами ми наведемо порядок на річці і тут буде можливість гарно відпочивати”.

У планах рибалок-спортсменів створити міський клуб, учасники якого дотримуватимуться принципу — впіймав-відпустив. За членські внески можна розвивати організацію, охороняти водойму і запускати туди рибу. А ще чоловіки планують створити команди і проводити у Бердичеві змагання зі спортивної риболовлі.

Микола Городчено, рибалка: “Ми вивчали досвід у інших областях. Напрям їхньої роботи — не тільки піднімати престиж риболовлі, і й приваблювати більше людей, дітей у цей спорт, давати можливість водоймі відродитися”.

Через 2 тижні у Гнилоп'ять Олександр Житнік запустить сома і личинки щуки. У його родині риболовля — це спадково. Син Артур теж полюбляє провести час за вудочкою. Тому у дорослих виникла ідея у серпні організувати дитячі змагання.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: