Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський підприємець запустив у Гнилоп'ять 3 тисячі щук

Time Додано: вівторок, 25 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Спортивна риболовля на річці Гнилоп'ять і різноманітна рибна фауна. Скажете, нереально? Навпаки, переконують ентузіасти, що вирішили випустити у водойму 3 тисячі щук.

Бердичівський підприємець запустив у Гнилоп'ять 3 тисячі щук

Підприємець Олександр Житнік привіз хижаків із Уланівського господарства. За рік одна така особина зможе вирости до кілограма. І якщо її не виловлять браконьєри - принесе чимало користі у ролі санітара — з'їсть хвору і малу рибу.

Олександр Житнік, приватний підприємець: “Я вирішив це зробити перш за все для того, щоб відродити те багатство, яке тут існувало раніше. Вся щука, що я випустив, належить кожному мешканцю нашого міста. І якщо є люди, яким не байдужа доля річки — хай мене підтримають”.

Декілька років тому міська влада обіцяла запустити у Гнилоп'ять рибу, яка їсть водорості і тим самим очищує воду. До ремонту греблі це робити було ризиковано, бо мальки могли б втекти через дірки. Тепер за цю справу беруться підприємці. Влада обіцяє їх підтримувати.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Дуже добре, що з'явилися такі люди. Ми вдячні Олександру Житніку за те, що він проявив таку ініціативу і хоче створити гарні умови. Думаю, що спільними зусиллями з рибнагладом і правоохоронними органами ми наведемо порядок на річці і тут буде можливість гарно відпочивати”.

У планах рибалок-спортсменів створити міський клуб, учасники якого дотримуватимуться принципу — впіймав-відпустив. За членські внески можна розвивати організацію, охороняти водойму і запускати туди рибу. А ще чоловіки планують створити команди і проводити у Бердичеві змагання зі спортивної риболовлі.

Микола Городчено, рибалка: “Ми вивчали досвід у інших областях. Напрям їхньої роботи — не тільки піднімати престиж риболовлі, і й приваблювати більше людей, дітей у цей спорт, давати можливість водоймі відродитися”.

Через 2 тижні у Гнилоп'ять Олександр Житнік запустить сома і личинки щуки. У його родині риболовля — це спадково. Син Артур теж полюбляє провести час за вудочкою. Тому у дорослих виникла ідея у серпні організувати дитячі змагання.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0