Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський міський голова зустрівся із мешканцями Загребелля

Time Додано: понеділок, 09 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Черга терміново вкручувати лампочки у ліхтарі дійшла і до комунальників, які обслуговують район Загребелля: на зустріч із тамтешніми мешканцями приїхав Бердичівський міський голова. Після традиційного звіту про зроблене за рік, Василь Мазур зупинився на планах міської влади щодо поліпшення життя у даному мікрорайоні. Головна проблема Загребелля, на його думку, це 11-та школа. Власне, не самий заклад, а відсутність у ньому туалету. На його будівництво місто вже виділило 500 тис. грн., отже у цьому році дана проблема має бути вирішена. Друге — це стан дорожнього покриття. Міський голова запевнив: не дивлячись на брак коштів, якість доріг поліпшуватимуть. На асфальтування вулиць загребельцям очікувати не слід, а от грейдерування обов’язково проведуть. Третя нагальна проблема району — водовідведення. Цьогоріч відповідні роботи триватимуть.

Бердичівський міський голова зустрівся із мешканцями Загребелля

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У 2006-07 рр. більш, ніж 300 тис. грн. щорічно виділялось на водовідведення. Усі ви знаєте вулиці, що страждають від підтоплення, тому роботи будуть завершені у цьому році... На жаль, усі дороги, на яких прокладалися необхідні комунікації, зруйновані. Тому ми обов’язково із часом приступимо до їхнього відновлення.»

Від вже проведених робіт з водовідведення потерпає чимало вулиць у районі. Мешканці вул. Жуковського прийшли на збори ледь не у повному складі.

Мешканець району Загеребелля: «Для чого було розривати ці дороги?! Дитина ходить до школи через Новосілки, «наматуючи» зайві кола. Вулицею Жуковського неможливо ходити. Ось є фотографії. Для чого це було робити?»

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Риють тоді, коли є гроші. Кошти ж зараз просто так не дають. Ви бачили, скільки ми «вирвали» з бюджету, а ці кошти зазвичай виділяють наприкінці року... Не встигнеш освоїти їх, як у гості приходить КРУ... Звичайно, краще було б отримувати гроші на початку року і нормально виконувати роботи влітку. Але не все так робиться, як того ми хочемо. Більш того, я не виключаю можливості, що цьогоріч роботи з водовідведення також проводитимуться восени.»

Та ж сама вул. Жуковського, вул. Аширбекова і чимало інших... Окрім того, що вони розриті, там ще й освітлення немає.

Мешканка району Загеребелля: «Зараз там ходити неможливо. Сьогодні, йдучи на зустріч з вами, ми позамотували ноги у целофан. У 2005, 2006, 2007-му рр. ми зверталися зі скаргами до міськвиконкому. За рік нам лампочки міняють лише двічі.»

Мешканка району Загеребелля: «Те, що зараз коїться на вул. Аширбекова — це жах! Гріх проклинати, але, коли я у чоботах йду на работу, ... а потім з роботи, у мене виникає одне лише бажання — запросити вас і представників відповідних служб на романтичну прогулянку пішки увечері.»

Люди зверталися до міського голови із запитанням: коли, нарешті, вкрутять лампочки на Загребеллі? Василь Мазур пообіцяв, що найближчим часом «вкрутить» особисто. Декому з представників відповідних служб. На жаль, сьогодні місцевий РЕМ, зауважив міський голова, виступає лише у ролі статиста та надавача ремонтних послуг.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Існує відповідна процедура, згідно якої у випадку збоїв у подачі електроенергії можна і потрібно карати Обленерго.»

Серед іншого мешканців Загребелля цікавило, коли у місті знімуть заборону на приватизацію присадибних ділянок.

Мешканець району Загеребелля: «До прийняття мораторію приватизація коштувала 200-300 грн., сьогодні вона коштує більше 1 тисячі. Поки триватиме заборона, ціна зростатиме.»

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Мораторій був введений через відсутність Генплану міста і, відповідно, нормальних умов для приватизації. Окремі особи все скупили б, а потім лунало б, що це — неподобство... Сьогодні вже пройдений 2-й етап розгляду Генплану, отже ... питання про зняття заборони на приватизацію вирішиться, думаю, через 1-2 місяці. »

З слів Василя Мазура цьогоріч обов’язково відремонтують дорожнє покриття на пішохідному мосту. Готова й відповідна документація на ремонт освітлення на ньому, але чи буде він здійснений залежатиме від наявності коштів. Турбують загребельців нічний галас біля одного з магазинів, відключення вечорами електроенергії, транспортне сполучення із центром міста... Також люди згадували безпритульних собак та стихійні сміттєзвалища.

Мешканка району Загеребелля: «Є такі «гарні» господарі: у мене, мовляв, на подвір’ї чисто, а поза його межами — будь що буде. Звалища у напрямку кладовища, у напрямку с. Бистрик, на вул. Аширбекова. Там — все, що хочеш...»

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я не знімаю вини з усіх відповідних служб. У цьому ми маємо 100-відсоткове недопрацювання. Представники цих служб навіть роз’яснювальну роботу серед школярів не проводили... Тому ми врахуємо усе це і зробимо таким чином: коли ми робитимемо об’їзд Загербеллям, то обійдемо кожну оселю і починати бесіди з мешканцями будемо з прохання підписати договір на вивіз сміття.»

Наприкінці міський голова закликав бердичівлян у їхніх бажаннях виходити із економічних реалій сьогодення. Не важко щось пообіцяти, зауважив Василь Мазур, головне — довести це «щось» до ладу.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0