Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський міський голова та представники депутатського корпусу вступили у свої повноваження

Time Додано: середа, 10 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

По-особливому урочиста й дещо незвична 1 сесія Бердичівської міської ради VI скликання — перша сесія після виборів... Крісла міського голови й секретаря міськради порожні — перший ще не вступив у свої повноваження, другого через певний час мають обрати депутати. Серед останніх — багато нових облич: міська рада оновилася мало чи не на половину. Головує на сесії Михайло Кравчук: очільник міської виборчої комісії доповів присутнім про хід та остаточні результати виборів. Були вони складними, говорить: стислі терміни, непідготовленість деяких членів дільничних виборчих комісій, низька пропускна здатність дільниць, чимала кількість бюлетенів та їхні розміри — все це, на думку Михайла Кравчука, не могло не вплинути на відсоток тих, хто вирішив прийти до дільниць, аби віддати свій голос.

Бердичівський міський голова та представники депутатського корпусу вступили у свої повноваження

Михайло Кравчук, голова МВК: “Незважаючи на усі причини, вибори міського голови та до міської ради пройшли у Бердичеві організовано і без значних порушень законодавства. За ними спостерігали 282 спостерігача — від партій та кандидатів у депутати міської ради. Скарг, які б могли вплинути на результати виборів, не поступило, їх було всього три і усі три ми розглянули.”

Віднині їх сміливо можна називати народними обранцями: 50 представників 6-ти політичних партій отримали посвідчення депутата з рук Михайла Кравчука. До місцевого парламенту пройшли 20 представників “ВО “Батьківщина”, 18 “регіоналів”, 5 “фронтовиків” Яценюка, 4 комуністи, 2 “сильноукраїнці” і 1 представник ХДС. Є серед депутатів юристи, чимало педагогів, підприємців. До міської ради увійшли також кілька службовців й держслужбовців. 90% мають вищу освіту. Окрім цього, нинішня каденція відзначатиметься більшою, ніж минула, кількістю представниць прекрасної статі: Бердичів матиме 13 депутаток-жінок.

Останнім у свої повноваження вступив Василь Мазур. Старий-новий міський голова, всеукраїнський рекордсмен, якому віддали свої голоси понад 82 % мешканців міста...

Він завжди виступав за одну партію — Партію бердичівлян, їм і виказав свою вдячність за довіру.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Це дуже велика честь, а ще більша відповідальність, я це розумію. Мені приємно підтвердити той факт, що вибори у Бердичеві відбулися. Відбулися демократично, вільно і по-бердичівські мудро. Тому вітаю переможців з перемогою, а переможених - з умінням достойно визнати перемогу іншого. Тільки так і має бути у Бердичеві.”

Здається, збулася ще одна мрія Василя Мазура — бачити у бердичівських парламентаріях не лише представників корпусу депутатського, а й корпусу однодумців і помічників: навряд чи є в Україні місто, де б міського голову з обранням щиро вітали партійці усіх кольорів.

Олексій Ястремський, депутат Бердичівської міської ради: “Дозвольте цього урочистого дня від імені депутатів минулого й нинішнього скликань привітати міського голову. Він втретє здав найвизначніший, напевне, іспит у своєму житті. У нього найбільша довіра в Україна — як у людини, як у громадянина, як у господаря.”

Лариса Фещук, депутат Бердичівської міської ради: “Хай Вам щастить! Дай Вам Боже здоров’я, сил, наснаги для роботи з територіальною громадою нашого Бердичева.”

Завершилася урочиста частина 1-ї сесії вітаннями Василя Мазура від бердичівської громадськості. Здоров’я, натхнення і “так тримати” побажали міському голові промисловці, освітяни, лікарі, а також представники галузі культури, соціальної сфери й ветеранських організацій. У відповідь Василь Мазур запевнив, що і він, і міська рада докладуть максимум зусиль, аби вписати у сторінки Бердичева чергові перемоги.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “У ході підготовки до виборів мешканцям були роздані для ознайомлення основні напрямки розвитку міста на подальші роки. Зважаючи на результати голосування, я маю всі підстави вважати, що такий підхід, схвалений бердичівлянами, може бути основою плану соціально-економічного розвитку міста на наступні 4 роки.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0