Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський міський голова та його команда зустрілися з представниками місцевих ЗМІ

Time Додано: п'ятниця, 19 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Час забувати про вибори, пора починати працювати. З таких слів розпочав зустріч із представниками місцевих мас-медіа Бердичівський міський голова. Продовжив — змінами, що відбулися після виборів у міському виконавчому комітеті. Змінилася структура, старі прізвища обійняли нові посади. Не стало управління комунальним майном, не існує віднині управління містобудування й архітектури, вслід за ним у небуття поринуло й управління з розвитку територій. Щось перетворилося на сектор, щось — на відділ. Зате спортом, молоддю та усім, що з цим пов’язано опікуватиметься одне єдине новостворене управління у справах сім’ї, молоді та спорту, що його очолить фахівець молодіжної галузі Тетяна Дячук. Ще одна новація — у кабінетах виконкому відтепер сидітимуть мінімум по двоє.

Бердичівський міський голова та його команда зустрілися з представниками місцевих ЗМІ

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Для чого все це зроблено? Для того, аби виключити якісь не зовсім стандартні ситуації... Якщо, припустимо, виникла конфліктна ситуація, повинно бути зразу ясно, хто у цьому винен. Коли у кабінеті двоє, простіше вияснити, що відбувалося у реальності.”

І стара-нова команда, і новообрані депутати міської ради надихають його на продуктивну роботу, констатував міський голова. До неї ж Василь Мазур закликає усіх підлеглих. Журналістів серед іншого цікавило, за яким принципом формується апарат виконкому та чи є речі, що їх і хотів би змінити міський голова, а закон йому заважає.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Безумовно, хотілося б, аби сюди приходили люди, які мають певний виробничий досвід. На жаль, таких людей мало. У нас сьогодні є проблема із технічним складом. Інженер-механік, теплотехнік, енергетик, будівельник... Вони повинні не лише ефективно працювати на якійсь окремій ділянці, а розбиратися у будь-якому питанні своєї галузі.”

А змінити Василь Мазур хотів би багато чого. Чим більше працюєш, каже, тим більше бачиш недосконалість того чи іншого сектору. Зокрема, чим довше існує на світі якась громіздка структура, констатує міський голова, тим важче очікувати від неї адекватні рішення.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “От якби, припустимо, була така можливість, непогано було б довести фонд заробітної плати на рік. Кількість спеціалістів і їхній профіль ніхто б не регламентував. Непогано було б, аби управлінь, відділів, звітів було менше. Тоді можна було створювати тимчасові групи людей для виконання того чи іншого завдання. Завдання виконали — групу розпустили. Далі — заохотити їх фінансово й поставити наступне завдання. Але все це у рамках законодавства, що діє нині, виконати неможливо.”

А ще журналістів цікавило чи готовий Бердичів до зими та чи є вірогідність повернення місту спортзали заводу “Прогрес”. Сніг та морози нам не страшні, запевнили посадовці. Що ж до спортзали, то у Василя Мазура вже існує відповідна домовленість з керівництвом медичного коледжу про будівництво сучасної зали, в якій можна буде на високому рівні провести будь-які змагання. Окрім того, до порядку денного міського голови входять питання наведення ладу на Центральному ринку та створення у місті справжнього театру.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0