Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський міський голова та його команда зустрілися з представниками місцевих ЗМІ

Time Додано: п'ятниця, 19 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Час забувати про вибори, пора починати працювати. З таких слів розпочав зустріч із представниками місцевих мас-медіа Бердичівський міський голова. Продовжив — змінами, що відбулися після виборів у міському виконавчому комітеті. Змінилася структура, старі прізвища обійняли нові посади. Не стало управління комунальним майном, не існує віднині управління містобудування й архітектури, вслід за ним у небуття поринуло й управління з розвитку територій. Щось перетворилося на сектор, щось — на відділ. Зате спортом, молоддю та усім, що з цим пов’язано опікуватиметься одне єдине новостворене управління у справах сім’ї, молоді та спорту, що його очолить фахівець молодіжної галузі Тетяна Дячук. Ще одна новація — у кабінетах виконкому відтепер сидітимуть мінімум по двоє.

Бердичівський міський голова та його команда зустрілися з представниками місцевих ЗМІ

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Для чого все це зроблено? Для того, аби виключити якісь не зовсім стандартні ситуації... Якщо, припустимо, виникла конфліктна ситуація, повинно бути зразу ясно, хто у цьому винен. Коли у кабінеті двоє, простіше вияснити, що відбувалося у реальності.”

І стара-нова команда, і новообрані депутати міської ради надихають його на продуктивну роботу, констатував міський голова. До неї ж Василь Мазур закликає усіх підлеглих. Журналістів серед іншого цікавило, за яким принципом формується апарат виконкому та чи є речі, що їх і хотів би змінити міський голова, а закон йому заважає.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Безумовно, хотілося б, аби сюди приходили люди, які мають певний виробничий досвід. На жаль, таких людей мало. У нас сьогодні є проблема із технічним складом. Інженер-механік, теплотехнік, енергетик, будівельник... Вони повинні не лише ефективно працювати на якійсь окремій ділянці, а розбиратися у будь-якому питанні своєї галузі.”

А змінити Василь Мазур хотів би багато чого. Чим більше працюєш, каже, тим більше бачиш недосконалість того чи іншого сектору. Зокрема, чим довше існує на світі якась громіздка структура, констатує міський голова, тим важче очікувати від неї адекватні рішення.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “От якби, припустимо, була така можливість, непогано було б довести фонд заробітної плати на рік. Кількість спеціалістів і їхній профіль ніхто б не регламентував. Непогано було б, аби управлінь, відділів, звітів було менше. Тоді можна було створювати тимчасові групи людей для виконання того чи іншого завдання. Завдання виконали — групу розпустили. Далі — заохотити їх фінансово й поставити наступне завдання. Але все це у рамках законодавства, що діє нині, виконати неможливо.”

А ще журналістів цікавило чи готовий Бердичів до зими та чи є вірогідність повернення місту спортзали заводу “Прогрес”. Сніг та морози нам не страшні, запевнили посадовці. Що ж до спортзали, то у Василя Мазура вже існує відповідна домовленість з керівництвом медичного коледжу про будівництво сучасної зали, в якій можна буде на високому рівні провести будь-які змагання. Окрім того, до порядку денного міського голови входять питання наведення ладу на Центральному ринку та створення у місті справжнього театру.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0