Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський медичний коледж залишають 117 випускників

Time Додано: понеділок, 03 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Черговий загін фахівців – фельдшерів – випустив Бердичівський медичний коледж. 117 студентів відділення «Лікувальна справа» отримали дипломи молодших спеціалістів, 9 із них – з відзнакою. Незабаром більшість нинішніх випускників увіллється до почесної когорти медичних працівників. Своїх вихованців, а тепер вже повноправних колег, із радісним та одночасно сумним для них днем привітав директор закладу Володимир Клименюк. Попереду нелегке доросле життя, зазначив він, впродовж якого молоді фельдшери мають твердо відстоювати свої позиції, бо на них неодноразово чекатиме прийняття відповідальних рішень. Такої ж думки дотримується і Бердичівський міський голова. І Василь Мазур, і керівництво медколеджу впевнені: в особі нинішніх випускників країна отримає висококваліфікованих спеціалістів.

Бердичівський медичний коледж залишають 117 випускників

Антоніна Яремчук заст. директора Бердичівського медичного коледжу із виховної роботи: «Діти проявили себе з найкращого боку, вони отримали гарні професійні знання. Крім того, ми намагалися виховати в них милосердя та доброту, які так необхідні медичним працівникам. Ми завжди вчили їх пам’ятати про те, що лікують не тільки скальпелем та ліками, але й словом, доброю душею та гарним ставленням до хворого.»

Колишні студенти говорять: час навчання у коледжі пролетів як один день. У значній мірі, причина цьому – добра атмосфера у закладі.

Ольга Вострова випускниця Бердичівського медичного коледжу: «Кажется, не так давно я поступила в Бердичевский медколедж, а уже прошло столько времени... Я рада тому, что поступила сюда. Считаю, что получила достойную специальность. Вместе с ней получила возможность помогать людям, возможность сделать что-то хорошее, может даже сделать мир лучше.»

Дарія Гетенок випускниця Бердичівського медичного коледжу: «Хотілося б подякувати моїм найкращим викладачам, які нас навчали та давали нам знання... та нашому директору Володимиру Петровичу. Особливу подяку хотілося б висловити своєму класному керівнику, яка була поряд із нами понад 3 роки.»

За словами багатьох випускників, питання № 1 сьогодні – працевлаштування. Деякі з них вже визначилися із місцем подальшої роботи.

Тетяна Литвин випускниця Бердичівського медичного коледжу: «Я планую працювати у м. Вінниця, у дитячому відділенні обласної лікарні. Сподіваюся, що моє навчання у коледжі не пройшло даремно і що свої знання я із успіхом застосую у майбутньому.»

Разом із дипломами ті, хто брав активну участь у житті закладу, отримали подяки та грошові премії. Багато теплих слів звучало із вуст молодих спеціалістів на адресу класних керівників – Людмили Бобиль, Наталії Яцюк, Алли Євстратової та Тетяни Димарь, які впродовж усього навчання прививали студентам любов до найгуманнішої із професій. Усім присутнім на святі нинішні та майбутні випускники коледжу дарували пісні, сценки із життя медиків, а для першокурсників приготували корисні та водночас жартівливі поради.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0