Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права випустив близько 70-ти молодших спеціалістів

Time Додано: вівторок, 01 бер. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вони до кінця протоптали студентську стежину і дипломом за нелегку та наполегливу працю слугуватиме їм лавровий вінець. Ось так зі сцени Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вітали нинішні його студенти студентів колишніх. Майже 70 випускників прощалися зі стінами закладу, який був для них рідним протягом близько 3-х років. Святом зрілості назвав цей день Володимир Ольшевський. Аби ті не зупинялися на досягнутому і здобували освіту й далі, побажав директор коледжу випускникам. Може статися так, що не збудеться все, про що мріється, попередив колишніх студентів педагог, але слід завжди прагнути більшого. І, звісно, не забувати рідний коледж.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права випустив близько 70-ти молодших спеціалістів

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Ми, знаєте, “недовго” так працюємо. З 1903-го року... Сьогодні дипломи нашого закладу котируються в усьому світі, вони прирівнюються до дипломів престижних закладів. Ну хіба що треба дещо доздати, можливо... Я радий бачити тут черговий випуск і дуже приємно, що ви — такі досвідчені, такі дорослі. Треба було вам вчитися, життя того вимагало. І ви, слава Богу, вивчилися.”

Ось так завжди: у подібні моменти серце щемить від змішаних почуттів. Викладачі коледжу вітали випускників з урочистим днем. Дякували за старанність, за пройдений пліч-о-пліч шлях, за те, що їхні вихованці змінилися. Традиційно змінилося і звернення до них: слово “студенти” поступилося слову “колеги”.

Урочисто звучить наказ і тепер вже офіційно колишні студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права перетворюються на молодих спеціалістів: техніків-механіків, програмістів та юристів. Черговий крок до здійснення однієї із мрій зроблено. Вони анітрохи не шкодують про те, що свого часу обрали саме цей заклад і сподіваються, що завдяки отриманим у ньому знанням стануть успішнішими у житті.

Михайло Вальчук, випускник Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Я прийшов до коледжу, адже для просування по службі мені потрібна відповідна освіта. Чув про цей заклад лише хороше, тому й обрав його. Про це не шкодую. Тут працюють чудові викладачі, дуже їм вдячний.”

Олена Шафранська, випускниця Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Сегодня очень радостный день — мы получили дипломы. Очень благодарна колледжу, его преподавателям, которые дали нам знания. Надеюсь, что полученный диплом даст мне возможность изменить профессию и пойти вверх по карьерной лестнице.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0