Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права випустив близько 70-ти молодших спеціалістів

Time Додано: вівторок, 01 бер. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вони до кінця протоптали студентську стежину і дипломом за нелегку та наполегливу працю слугуватиме їм лавровий вінець. Ось так зі сцени Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вітали нинішні його студенти студентів колишніх. Майже 70 випускників прощалися зі стінами закладу, який був для них рідним протягом близько 3-х років. Святом зрілості назвав цей день Володимир Ольшевський. Аби ті не зупинялися на досягнутому і здобували освіту й далі, побажав директор коледжу випускникам. Може статися так, що не збудеться все, про що мріється, попередив колишніх студентів педагог, але слід завжди прагнути більшого. І, звісно, не забувати рідний коледж.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права випустив близько 70-ти молодших спеціалістів

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Ми, знаєте, “недовго” так працюємо. З 1903-го року... Сьогодні дипломи нашого закладу котируються в усьому світі, вони прирівнюються до дипломів престижних закладів. Ну хіба що треба дещо доздати, можливо... Я радий бачити тут черговий випуск і дуже приємно, що ви — такі досвідчені, такі дорослі. Треба було вам вчитися, життя того вимагало. І ви, слава Богу, вивчилися.”

Ось так завжди: у подібні моменти серце щемить від змішаних почуттів. Викладачі коледжу вітали випускників з урочистим днем. Дякували за старанність, за пройдений пліч-о-пліч шлях, за те, що їхні вихованці змінилися. Традиційно змінилося і звернення до них: слово “студенти” поступилося слову “колеги”.

Урочисто звучить наказ і тепер вже офіційно колишні студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права перетворюються на молодих спеціалістів: техніків-механіків, програмістів та юристів. Черговий крок до здійснення однієї із мрій зроблено. Вони анітрохи не шкодують про те, що свого часу обрали саме цей заклад і сподіваються, що завдяки отриманим у ньому знанням стануть успішнішими у житті.

Михайло Вальчук, випускник Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Я прийшов до коледжу, адже для просування по службі мені потрібна відповідна освіта. Чув про цей заклад лише хороше, тому й обрав його. Про це не шкодую. Тут працюють чудові викладачі, дуже їм вдячний.”

Олена Шафранська, випускниця Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Сегодня очень радостный день — мы получили дипломы. Очень благодарна колледжу, его преподавателям, которые дали нам знания. Надеюсь, что полученный диплом даст мне возможность изменить профессию и пойти вверх по карьерной лестнице.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0