Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права випустив близько 70-ти молодших спеціалістів

Time Додано: вівторок, 01 бер. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Вони до кінця протоптали студентську стежину і дипломом за нелегку та наполегливу працю слугуватиме їм лавровий вінець. Ось так зі сцени Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вітали нинішні його студенти студентів колишніх. Майже 70 випускників прощалися зі стінами закладу, який був для них рідним протягом близько 3-х років. Святом зрілості назвав цей день Володимир Ольшевський. Аби ті не зупинялися на досягнутому і здобували освіту й далі, побажав директор коледжу випускникам. Може статися так, що не збудеться все, про що мріється, попередив колишніх студентів педагог, але слід завжди прагнути більшого. І, звісно, не забувати рідний коледж.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права випустив близько 70-ти молодших спеціалістів

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Ми, знаєте, “недовго” так працюємо. З 1903-го року... Сьогодні дипломи нашого закладу котируються в усьому світі, вони прирівнюються до дипломів престижних закладів. Ну хіба що треба дещо доздати, можливо... Я радий бачити тут черговий випуск і дуже приємно, що ви — такі досвідчені, такі дорослі. Треба було вам вчитися, життя того вимагало. І ви, слава Богу, вивчилися.”

Ось так завжди: у подібні моменти серце щемить від змішаних почуттів. Викладачі коледжу вітали випускників з урочистим днем. Дякували за старанність, за пройдений пліч-о-пліч шлях, за те, що їхні вихованці змінилися. Традиційно змінилося і звернення до них: слово “студенти” поступилося слову “колеги”.

Урочисто звучить наказ і тепер вже офіційно колишні студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права перетворюються на молодих спеціалістів: техніків-механіків, програмістів та юристів. Черговий крок до здійснення однієї із мрій зроблено. Вони анітрохи не шкодують про те, що свого часу обрали саме цей заклад і сподіваються, що завдяки отриманим у ньому знанням стануть успішнішими у житті.

Михайло Вальчук, випускник Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Я прийшов до коледжу, адже для просування по службі мені потрібна відповідна освіта. Чув про цей заклад лише хороше, тому й обрав його. Про це не шкодую. Тут працюють чудові викладачі, дуже їм вдячний.”

Олена Шафранська, випускниця Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: “Сегодня очень радостный день — мы получили дипломы. Очень благодарна колледжу, его преподавателям, которые дали нам знания. Надеюсь, что полученный диплом даст мне возможность изменить профессию и пойти вверх по карьерной лестнице.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0