Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права відкрив свої двері абітурієнтам

Time Додано: п'ятниця, 04 бер. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Там розповідали про те, чим живе заклад, хто у ньому працює і навчається та що потрібно для того, щоб стати його студентом. А вступати саме до Бердичівського КПЕПу варто, переконували у закладі, і ось чому.

Бердичівський коледж промисловості, економіки та права відкрив свої двері абітурієнтам

Микола Повійчук, голова циклової комісії «Економіка підприємства»: «По-перше, в нас багато спеціальностей. І якщо ви проживаєте в місті, то буде близько і недорого навчатись. А найголовнішим є те, що наш коледж дає хороші грунтовні знання і має великий імідж в Україні. Мені доводиться їздити по багатьом областям країни, тому що я входжу до складу комісії Міністерства освіти і науки. Я можу порівняти наш коледж з іншими. Не скажу, що ми найкращі, але до числа найкращих ми точно входимо».

Майбутніх вступників та їхніх батьків спочатку зібрали в актовій залі та презентували усі дев’ять напрямків, за якими можна навчатися у коледжі. Це три технічні, три економічні спеціальності, а також «Фізичне виховання», «Розробка програмного забезпечення» і «Правознавство».

Олена Кирилюк, викладач юридичних дисциплін: «На денному відділенні студенти навчаються протягом 4-х років, на заочному – 3 роки 6 місяців. Під час навчання вивчаються такі базові дисципліни, як «Трудове право», «Конституційне право», «Цивільне право», «Кримінальне право», знання яких необхідне як для роботи, так і для подальшого навчання».

Коледж промисловості, економіки та права пропонує перелік тих спеціальностей, які користуються найбільшим попитом на ринку праці. Тож сьогоднішнім школярам є із чого вибирати.

Борис Тростянський, голова циклової комісії комп’ютерної техніки, інформатики і програмування: «Коли абітурієнти, котрі цікавляться комп’ютерною технікою, опиняються у нашому коледжі, то вони потрапляють у коло зацікавлених людей. Студенти спілкуються між собою, обговорюють теми, котрі їх цікавлять, намагаються показати одне одному свій рівень підготовки. А це спонукає до подальшого самовдосконалення і навчання».

Про випускників коледжу гарно відгукуються на місцях їхньої роботи, також вони можуть вступати на III-IV курси до низки університетів, з якими заклад уклав відповідні угоди. А якщо хтось вже має диплом фахівця і бажає перекваліфікуватися, то може вступити на відділення післядипломної освіти, або на заочне. Висококваліфікованих педагогів для такого багатоманіття у коледжі вистачає.

Тетяна Наумчик, заступник директора БКПЕП з виховної роботи: «Це викладачі вищої категорії, викладачі-аспірати, викладачі-методисти, викладачі, котрі захистили докторську дисертацію. Це, зокрема, викладач фізичного виховання Віктор Шаверський. Є також молоді фахівці, які працюють над собою. І очолює наш колектив директор коледжу Володимир Ольшевський, доцент і почесний професор Віденського університету».

Також до уваги потенційних абітурієнтів представили кілька номерів художньої самодіяльності, а потім запросили на екскурсію закладом. Відвідувачі зазирнули до навчальних аудиторій усіх корпусів, побували у тренажерній залі та виробничій майстерні спеціальності «Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях». До речі, на цій та ще двох технічних спеціальностях навчання є повністю безкоштовним. Своїми враженнями від навчання у коледжі поділились його нинішні студенти.

Богдан Гурський, студент БКПЕП: «Тут надзвичайно цікаво навчатись, можна набути досвіду, який не завадить у житті. Усім, хто сьогодні до нас прийшов подивитися, бажаю вступити до нашого коледжу, тут можна знайти багато нових знайомств».

Майбутнім абітурієнтам презентація та екскурсія сподобались. Кажуть, день відкритих дверей допоможе їм зробити правильний вибір професії.

Аліна Сідлецька, майбутня абітурієнтка: «Мені про коледж розповіла сестра, тому я сьогодні прийшла подивитися і дізнатися більше про спеціальність юриста».

Антон Чернишов, майбутній абітурієнт: «Я, як і більшість сьогодні присутніх, мрію стати програмістом. Вся почута інформація стане мені в нагоді, тому що я дізнався, які предмети мені ще треба «підтягнути».

Втім, чи бути усім бажаючим студентами КПЕП, покаже час, адже, як свідчить практика, вступні кампанії тут проходять з досить значним конкурсом.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0