Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський ФК «Кармель» відзначає своє 5-річчя

Time Додано: четвер, 04 січ. 2018, 17:12 ( 13 дн. назад )

Коли ці хлопці у грі, їх навряд чи відрізниш від будь-яких інших міцних бердичівських аматорів. Принаймні, останні два-три роки ті, хто беруть участь у змаганнях із футзалу чи міні-футболу, вже встигли засвоїти: ФК «Кармель» – то команда, з якою не можна не рахуватися, від якої слід чекати на сюрпризи, вони – рівні серед рівних, а подекуди – кращі за багатьох. Так у 2015-му «кармелі» здобули лідерство у 1-й лізі чемпіонату Бердичева з футзалу, а вже наступного року залишили позаду 15 команд у Кубку Бердичівського міського голови з міні-футболу. І це при тому, що є у них одна суттєва відмінність з-поміж решти подібних місцевих футбольних спільнот: команда складається виключно з молодих прихожан римсько-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Бердичівський ФК «Кармель» відзначає своє 5-річчя Бердичівський ФК «Кармель» відзначає своє 5-річчя Бердичівський ФК «Кармель» відзначає своє 5-річчя Бердичівський ФК «Кармель» відзначає своє 5-річчя Бердичівський ФК «Кармель» відзначає своє 5-річчя

4 січня 2018-го ФК «Кармель» відзначив свій перший солідний ювілей: клубу виповнилося 5 років. За цей час він став громадською організацією й пережив чимало переможних злетів та гірку втрату: Господь забрав до себе одного зі співзасновників та ідейних натхненників команди отця Олега Кондратюка. А другий головний у «Кармелі» – Максим Железницький – зізнається: сьогодні він не уявляє свого життя без клуба.

Унікальність цієї команди у тому, що майстерність її хлопців круто замішана на вірі й любові: вони гаряче вірять у Господа й так само гаряче люблять футбол. Цим, мабуть, вигідно вирізняються від так званих «профі». Ну а суто спортивне прагнення дати не лише видовищність, а й результат ставить до одного ряду з іншими аматорськими клубами.

Максиму Железницькому та його однодумцям вдалося сформувати не лише основний склад ФК «Кармель», а й ще одну – молодшу – команду. Котра теж встигла проявити себе на турнірах й першостях. За молодшими «кармелями» – дещо менше переможних виступів, зауважує Максим, але, враховуючи те, що більшість із них – хлопці, які початково взагалі були далекі від футболу, можна сказати, що у них іще все попереду. Головне, що і ті, й інші відчувають себе командами, і тим, й іншим близька форма з гербом клуба та бажання славити Господа власною грою.

Католицький футбол в Україні та поза її межами стрімко набирає обертів, і представникам «Кармелю» приємно усвідомлювати себе причетними до цього руху. На початку 6-го року життя, заявляють, вони відчувають у собі сили й майстерність, аби вийти на міжнародний рівень – час уже дати футбольний бій одновірцям із різних країн. А ще, можливо, сформувати 3-й – наймолодший – склад клуба.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0