Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський «Фенікс» визнали кращим благодійником України та Житомирщини від молоді

Time Додано: середа, 25 бер. 2015, 06:00 ( майже 4 років назад )

У Бердичеві для багатьох не є секретом, що за рівнем кипучої діяльності на тлі багатьох років існування мало хто з громадських організацій може порівнятися з міською організацією «Фенікс». Власне, у сам «Фенікс» молодіжна спільнота, очолювана Любов’ю Трибун, оформилася ще у 2006-му, але і до того часу вони організовували і виступали учасниками багатьох проектів. «Фенікс» завжди мав прихильників, не відчував нестачі і в опонентах, та те, що його діяльність не залишалася непоміченою, – факт.

Бердичівський «Фенікс» визнали кращим благодійником України та Житомирщини від молоді

І ось до численних відзнак, дипломів та призів, отриманих Любов’ю Трибун співтоваришами додалися ще дві: бурштиновими Янголами Добра та званнями кращого благодійника Житомирщини і всієї України (серед дитячих й молодіжних організацій ) нагородила організацію «Фенікс» Асоціація благодійників України.

Першого Янгола Любов Трибун отримала у Житомирі – на конкурсі «Благодійна Житомирщина-2014», що виступав в якості регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна». Кращих благодійників визначали на ньому за 10-ма номінаціями – серед представників великого, середнього та малого бізнесу, благодійних фондів, фізичних осіб, неурядових та молодіжних організацій тощо.

Любов Трибун, голова БМГО «Фенікс»: «Нас запросили до Житомира, але не говорили про жодні місця – запросили як лауреатів. Чесно кажучи, ми думали, що таким чином запросили усіх учасників. Описали ми небагато – лише те, що дійсно робили. На підтвердження надалі звіти про зроблене та решту інформації, яку дуже просто перевірити в Інтернеті. І так вийшло, що «Фенікс» посів І місце в одній з номінацій.»

А далі був Київ і понад три сотні благодійних програм та проектів, масштабних акцій та просто добрих вчинків у рамках ІІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна». І місце у регіональному етапі жодних преференцій «автоматом» не давало, розповідає Любов Трибун, все потрібно було пережити «з нуля». Хвилювання додавало і високе представництво у «Мистецькому арсеналі»: достатньо сказати, що у числі тих, хто мав вручити високі нагороди, рахувалися дві перші леді України: колишня – Катерина Ющенко та нинішня – Марина Порошенко. Саме з рук пані Катерини отримала Любов Трибун свого другого Янгола – цього разу як кращий благодійник України серед дитячих і молодіжних організацій.

Любов Трибун, голова БМГО «Фенікс»: «Ми живемо у Бердичеві, і всі справи, з яких складається наша робота, направлена на те, аби допомагати людям, молоді, робити наше життя кращим. Як ми можемо це зробити? Звичайно, починаючи з себе. Ми хочемо спонукати людей, робити разом із нами добро. Неофіційне гасло нашого організації «Працюйте, як ми, працюйте з нами, працюйте краще нас». Діяльність нашої організації є прозорою: проводячи заходи, ми залучаємо ЗМІ, громадськість, звітуючи про свою роботу. Чому ми це все робимо? Напевне, тому, що є таке бажання, є внутрішня потреба. Найбільший результат роботи – це вдячні очі дітей.»

Якщо за час своєї діяльності ти реально допоміг хоча б одній людині, то вже можеш похвалитися гарним результатом, каже Любов Трибун, і, звісно, приємно, що роботу «Фенікса» оцінили не лише на рівні області, а й держави. А ще було приємно, додає, побачити, що у своїх добрих починаннях «Фенікс» далеко не один.

Любов Трибун, голова БМГО «Фенікс»: «Переповнювали, звісно, емоції. Це була гордість за наше місто, за те, що пророблена робота. Працювали ми не заради цієї нагороди, не для «галочки», не для чергового диплома. Це – спільний результат прикладених багатьма зусиль… Два бурштинових Янгола Добра – знак того, що потрібно краще працювати далі і що ми – на правильному шляху.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0