Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський “Діамант” знову їде за перемогою

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Ці діти та дорослі своїми танцями роблять відомим Бердичів на теренах всієї України. Вони — члени танцювального колективу “Діамант”, який існує у місті вже три роки. Його учасники виїжджають на різноманітні турніри з бальних танців, де мають змогу покращити свої навички в одному із найпрекрасніших видів спорту.

Бердичівський “Діамант” знову їде за перемогою

Керівниками клубу є двоє молодих спортсменів Анастасія Герасименко та Віталій Сименчик. Колеги познайомились на одному з танцювальних турнірів, де Настя запропонувала Віталію працювати разом. Бажання Анастасії керувати клубом — це у першу чергу, удосконалення себе у тренерській діяльності. У Віталія ж досвід викладання танців становить 5 років. Увесь цей час, розповідає чоловік, діти завжди показували гарні результати.

Віталій Сименчик, керівник танцювального клубу “Діамант”: «Я стараюсь полностью выложиться, чтобы все дети танцевали и были задействованы на тренировке. Когда приехал в Бердичев, не ожидал, что пары могут настолько хорошо танцевать в своем возрасте и в своих категориях.»

Анастасія Герасименко, керівник танцювального клубу “Діамант”: «В принципе, довольна результатом детей — они стараются, и родители стараются, вкладывают в этот недешевый вид спорта много денег.»

Діти разом зі своїми тренерами їздять на відкриті чемпіонати багатьох областей України. У кожному місті, розповідають юні танцюристи, змагання проходять по-різному: десь важче, а десь можна і відпочити. На кожному турнірі вони посідають якщо не призові місця, то принаймі входять до десятки кращих.

Анастасія Скрипова, учасниця танцювального клубу “Діамант”: «Мы очень часто ездим на конкурсы. Недавно были на открытом чемпионате Черкасской области, в которм принимало участие много пар. Мы с интересом наблюдали, как танцуют маленькие детки на паркете, не стесняются выходить. И, конечно, можно было многому научиться у более взрослых пар. Там с партнером заняли первые места.»

Дмитро Матвійчук, учасник танцювального клубу “Діамант”: «Занимали призовые места. Только в Черкассах 6-е место потому, что конкуренция была сильная, много пар. Бывало такое, что площадка была большая, а ее разрывали, и поэтому тяжело становилось танцевать.»

Нещодавно учасники “Діаманту” їздили на відкритий чемпіонат Кіровоградської області. Звідти діти приїхали із хорошими результатами — дві бердичівських пари у різних категоріях посіли перші місця. Один із найменших учасників колективу Антон Соболевський разом із партнеркою відтанцювали на 6-е місце, але дует не засмучується тому, що впевнений: наступного разу пощастить більше.

Переможці у дитячій віковій категорії Дмитро Матвійчук та Анна Ейсмонт вже неодноразово були лідерами змагань, але кожного разу хвилюються, наче вперше.

Дмитро Матвійчук, учасник танцювального клубу “Діамант”: «В Кировограде было интересно, но плохо, что площадка была маленькая, слабая в этом организация. Волновались очень, особенно, когда все на тебя смотрят. Но когда занимали 1-ые - 2-ые места, то все волнение остается за кулисами.»

Зовсім скоро бердичівські “діаманти” поїдуть до міста Сміла на Черкащині, де відбуватиметься черговий відкритий чемпіонат області. Юні танцюристи і хвилюються, і радіють водночас, адже це новий шанс здобути медалі та вдосконалити себе у танцях.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0