Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський Бродвей-2008 у парку культури та відпочинку

Time Додано: вівторок, 08 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Ці молоді люди вирішили відродити Бердичівський Бродвей. Приймаються останні заявки на участь у розважальній програмі. Вносяться додаткові корективи. Організатора та натхненника дійства серед артистів-аматорів знайти важко.

Бердичівський Бродвей-2008 у парку культури та відпочинку

Катерина Будякіна, методист парку культури і відпочинку: “Ми вирішили осучаснити бренд, скажемо так, Бердичівського Бродвея. Це буде місце для зустрічей молодих, талановитих і перспективних людей. Якщо Ви молоді, відчуваєте в собі творчі сили, приходьте, будь ласка, до нас, ми надамо Вам можливість виступити. Кожний може проявити себе!"

Весняний дощ молодь не лякає. Вона весело витанцьовує, готуючись до виступу.

Знаменитий старий бульвар пам’ятають бердичівляни старшого покоління. Колишня «стометрівка» була найпопулярнішим місцем для зустрічей та відпочинку.

На майданчику в парку культури сучасні юнаки та дівчата міста обіцяють започаткувати цікаві творчі справи. І внести у дозвілля більше яскравих кольорів. Веселий настрій на Бердичівському Бродвеї задавали команди гумористів "Кукарачі" та "Парадокс". Своїми виступами дівчата запевняли присутніх, що ті потрапили у потрібний час саме до потрібного місця. Публіка: від мала до велика - підтримувала артистів оплесками, вигуками та усмішками.

Вікторія Плесна, учасниця програми: “Я сьогодні сюди прийшла показати те, що вмію. Буду співати зі своїми друзями та братом. Чому? Тому, що, мабуть, хочу зарядитися бердичівською енергією. А наші люди веселі, азартні. Тому я буду брати участь у цьому!"

Виконували різне і на будь-який смак: реп, брейк та рок-н-рол.

Артисти на гумор не скупилися. Закликали присутніх до конкурсів та вікторин. Журі із прихильністю оцінювало виступи місцевих талантів.

На променад до парку вийшли батьки з малечою. Дітям забави на майданчику - до вподоби.

Ганна Лянгузова, бердичівлянка: “Ми почули, що в нас у Бердичеві мають відродити стару традицію: відкрити "бродвей". Вважаю, що нашим дітям про це треба знати і це треба побачити. Тому я взяла Даринку та Карінку і прийшла сьогодні сюди. Незважаючи на дощ, настрій у нас веселий та гарний. Вважаю, що це дуже добре, що таке проводять для нас та наших дітей!"

Наступну зустріч організатори свята обіцяють через рік. Артисти та глядачі пропонують зустрічатися частіше. Хоча б раз на сезон. І розширити вікові межі учасників програми.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0